získávání důležitých živin v potravě

V našem burger-and-burrito světě, není žádným překvapením: Research ukazují, že většina lidí na světě nemá dostatek těchto základních živin – vápníku, vlákniny, hořčíku, vitaminu E, vitamin C, vitamin A, karotenoidy, a draslík. Ty pomáhají udržet svaly, nervy, orgány, kůže a kosti – a navíc imunitu – v tip-top stavu. Ale tyto základní živiny jsou jen výchozím bodem.

Tam je mnohem delší seznam živin, které pracují společně, a všichni jsou nezbytné pro zdraví a wellness, růst a vývoj, “říká Kathleen Zelman, je ředitel výživy.” Každý den multivitamin poskytuje některé z nich, ale ne všechno. Budete potřebovat skutečné ovoce a zeleniny pro všechny své živiny a pro jejich vlákna. Musíte mléčné výrobky na vápník.

Zeptali jsme se naši komunitu: Jaké jsou vaše tajemství pro montáž těchto základních živin do svých jídel a občerstvení? Myslíte si, spoléhají na několik super standardy, které znáte uvést více než jednu živinu – jako mlékárny vápníku a hořčíku, nebo fazole pro vlákno, draslíku a hořčíku?

Zde jsou jejich tipy a triky pro přidávání základních živin do rodinných jídel. Podívejte tyto podniky přebírají, a udržet konverzaci tím, že přidá své vlastní nápady na vývěskách.

JACKIE70726

Kats8P

miracle_pg

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …