získat výsledky s fitness chůzi

Kdybych mohl fal; Do sk; Myslíte si tim; By mi podat B; Protože ty víš Já bych Wal; Tisíc mil; Pokud bych Coul; Prostě vidět yo; Dnes večer

Texty jsou od Vanessa Carlton z roku 2002 Top 40 písní, “A Thousand Miles.” Najetých kilometrů, samozřejmě, je obrazové, ale co když se někdo rozhodne jít nepatrný zlomek této vzdálenosti po lásce, dobročinnosti, na pochůzky, nebo cvičení? Ať už z toho důvodu, že by pravděpodobně potěší mnoho zdravotních odborníků, kteří byli vychvalováním fyzickou aktivitu jako jeden ze způsobů oříznout národa narůstající pas.

Více než 60% dospělé populace trpí nadváhou a asi jedna ze tří, je obézní, podle CDC. V dětském oddělení, 15% z 6- až 19-letých jsou také nadváhu – téměř dvojnásobek toho, co bylo před dvěma desetiletími.

Sedavý způsob života se opakovaně konaly částečně zodpovědný za nadměrnou poundage. To je důvod, proč mnoho skupin, včetně Heart Association (AHA), Národní asociace pro sport a tělesné výchovy (NASPE) a AARP, jsou nyní podporovat kampaně o tom, jak začlenit fyzickou aktivitu do každodenního života. A protože tyto organizace uznávají úkol přimět lidi v pohybu, mnohé z nich zahrnuty kondici chodí do svých doporučení.

Něco je lepší než nic, “říká Melane Kinney Hoffmann, ředitel zdravotních kampaní na AARP.” Všichni, dokonce i lidé, kteří jsou zcela sedavý způsob života, pokud se vstát a něco udělat, je to lepší než sedět v lehátku židli.

Kromě toho cestování pěšky je něco, co většina lidí, pravděpodobně vědí, jak to udělat, obvykle bez nutnosti nákladné zařízení (s výjimkou snad s boty, ale to je jiný příběh). To může být provedeno na jakkoli dlouhou dobu a intenzitu lze upravit v závislosti na věku, zdravotním stavu a fitness cíl. Navíc existuje tolik druhů fitness chůze, od procházky na svižné chůzi na maratonu chůzi volkssporting (více o tom později).

Takže “Walk This Way!” jako rockové skupiny Aerosmith by křičet, a možná jeden krok by mohl vést ke tisíc, a to by mohlo vést k lepšímu zdraví.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …