získat druhý názor na rakovinu prsu

Když prsu zkoušky nebo mammogram body na něco podezřelého, lékaři odkazovat pacienty na biopsii. Během tohoto postupu je malý vzorek buněk nebo tkáně z podezřelého oblasti jsou shromažďovány pomocí operace, jehly nebo jiné techniky. Poté, co je vzorek odebrán, je odeslán do laboratoře pro testování.

 odborný spisovatel Miranda Hitti dotazovaných, kteří přežili rakovinu prsu jako součást série pro povědomí o rakovině prsu měsíc. Série s názvem “Me && am; Dívky, “zkoumá osobní příběhy těchto žen poté, co byl diagnostikován s rakovinou prsu; Rakovina prsu přežil Jenee Bobbora, 39, žije v oblasti Houstonu. Když jí bylo 32 let, Bobbora říká, že se jednoho dne probudil s bolestí oteklým levé straně prsou. Ona konzultovat její gynekolog, myslel, že by mohlo být, protože ona …

Za prvé, zeptejte se svého lékaře o postoupení ke specialistovi rakoviny prsu, nebo volejte nemocnice či zdravotní střediska, které léčbě rakoviny prsu. National Cancer Institute označil několik center, poskytuje state-of-the-art, up-to-date léčbě rakoviny. Můžete získat seznam těchto center voláním rakovině informační služby na 1-800-422-6237. Získat jména několika lékařů a nemocnic, které nabízejí nejnovější, nejvíce efektivní léčbu a mají největší zkušenosti s léčbou rakoviny prsu.

Při získat druhý názor, budete chtít lékař, aby se ujistil počáteční Diagnóza je založena na expertním posouzením v instituci, který má zkušenosti při identifikaci různých typů rakoviny a fázích onemocnění.

Když máte rakovinu, dostat správné léčby poprvé, co je velmi důležité. Budete chtít požádat druhého stanoviska lékař vyhodnotit léčbu plánované pro vás, aby zajistily, že je to poslední terapie s nejlepší šance na léčbu typ rakoviny máte.

Vezměme si tyto otázky, když hledá druhý názor na rakovinu prsu