zdravým rekreačních recepty

Tyto recepty vytvořené Toby Amidor, MS, RD, olova výživy instruktor na Art Institute of New York City, budou okořenit jakoukoli dovolenou shromáždění.

Vařit hnědou rýži za směrů na obalu. Zatímco rýže je vaření, praní a jádrové papriky; Předehřejte troubu na 350 stupňů F. nanést Pam nebo podobný vaření sprej na zapékací misky; Ve velké míse smíchejte vařenou rýži, meruňky, brusinky, kaštany, hedvábné tofu, muškátový oříšek, sůl a pepř; Rovnoměrně rozdělit hnědá směs rýže mezi 6 paprik; Místo papriky na pekáče a pečeme při 350 stupních F, dokud vnější papriky jsou měkké (asi 30 až 40 minut); Zdobíme listy bazalky.

Předehřejte troubu na 350 stupňů F. nanést Pam nebo podobný rozstřiku na zapékací misky; Put Pam, sůl a pepř na kuřecích prsou. Gril na každé straně, dokud propečené; Ve středně velké pánvi smíchejte meruňkový džem a sójovou omáčku. Přiveďte k varu, pak nižší teploty a dusíme po dobu 5 minut; meruňkový směs nalijeme rovnoměrně kuřecí prsa. Posypeme sezamovými semínky; Zdobíme plátky pórku.

Výtěžek: 6 papriky

Výnos: 6 porcí

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky