zdravý piknik: balení piknik, který nebude sbalit na libry

Je tomto ročním období, že jsme všichni těšíme na – dobu, po dvorku grilování, pikniky a venkovních stran. Jíst venku je prostě větší zábava – a to nemusí být nezdravé.

Zamyslete se nad smažené kuře s bramborovým salátem. Tyto tradiční léto oblíbené může být snadno vláčet, ale jsou také naloženo s obsahem tuku a kalorií. Existuje mnoho způsobů, jak vybičovat chladné a snadno pokrmy, které nebude způsobit katastrofu na stravovací plán.

Saláty jsou vítaným součástí každého pikniku. Pokud máte rádi saláty majonézové bázi, zkuste použít lehké majonézy smíchané s bez tuku nebo světle zakysanou smetanou ke snížení kalorií. Přidejte ochucené hořčice, naložit ochucení, nebo extra vegetariáni, aby “kopat do zářezu.”

Zkuste přidat kousky mořské ryby, kuřecí, krůtí nebo k těstovinám nebo zelených salátů pro entrÃes, které vás nevyžadují slave přes horké gril. A podívejte se na tento lahodný těstoviny pesto salát recept.

Šaty zelené a zeleninové saláty s vinaigrette, které jsou těžké na ocet a světla na ropě. Octy, jako je sherry a balsamico přidat skvělé chuti, zvláště pokud jste připravit pokrm dopředu a chill jej několik hodin před jídlem.

Pečené fazole byly vždy součástí našeho rodinného nabídky; aby jim část vy, taky. Fazole jsou velkým zdrojem vlákniny a jsou velmi výživné, pokud nejste zfalšovaná až příliš mnoho kalorií navíc. Naše “Recept doktor,” Elaine Magee, používá palivo s nízkým obsahem tuku kielbasa pro příchuť v tomto zdravé fazole recept.

Jednoduché syrové zeleniny, jako baby karotka, hroznové rajčata, brokolice, jimaca a celer jsou snadno vzít s sebou na křupavou a uspokojující přílohu nebo předkrm.

Hamburgery jsou trvalky létě oblíbený. Tak dlouho, jak budete používat libového mletého hovězího masa, můžete stále mít své oblíbené jídlo v housce. Můžete se také těšit verze s nízkým obsahem tuku na párky v rohlíku, klobásy a párky (ale nezapomeňte na ovládací část).

Bez kůže kuřecí prsa a mořské plody většiny jakéhokoliv druhu patří leanest možností grilu. Marinovat jim, nebo kartáč na medovo-hořčičnou glazury pro lahodné léčit horké z grilu.

Zelenina na grilu jsou další chuť potěšení. Mám rád marinovat vegetarián kabobs nebo plátky červené papriky, houby, a squash a házet je na grilu pro velkou přílohu nebo předkrm.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky