zdravotní screening: zjištění zdravotních problémů v rané screening, dospělých žen

Dámské zdravotní Trends

Screening u dospělých je určen k identifikaci onemocnění, které se může rozvinout, jak stárnou. Chcete-li pomoci zůstat zdravý, jak je to možné, získat rutinní prohlídky a mají projekcí, že vy a váš lékař rozhodne o.

Testy, které mohou být provedeny zahrnovat

Ženy, které jsou těhotné nebo se snaží otěhotnět, může být prováděn screening genetických onemocnění, gestační diabetes, sexuálně přenosných infekcí a dalších podmínkách. Pro více informací těhotenství.

Některé testy jsou prováděny pouze v určitých věkových skupin.

To může být těžké se rozhodnout, zda chcete být prováděn screening u některých nemocí nebo jaký typ testu je nejlepší používat. Kombinovat lékařské informace s vašimi osobními hodnotami, aby rozhodnutí moudré zdraví.

Zneužívání alkoholu (zneužití) screening; Krevní tlak screening; screening rakoviny prsu; Cervikální screening rakoviny; Cholesterol screening; Screening kolorektálního karcinomu; Zubní vyšetření; Deprese screening; Sluchu testy; Srdeční infarkt a mrtvice rizika screening; Test virus hepatitidy, včetně hepatitidy typu C; HIV test; screening rakoviny plic; Osteoporóza screening; Sexuálně přenosné infekce screening; screening rakoviny kůže; screening Onemocnění štítné žlázy; Tuberkulóza screening; Diabetes typu 2 screening; Kamerové zkoušky a glaukom screening; Hmotnost.

Někdy lékaři automaticky plánovat rutinní testy, protože si myslí, že to, co pacient očekává. Ale někdy výzkum ukazuje, že testování nemusí být užitečné, nebo v hodnotě rizika nebo náklady. Pro více informací viz srdeční Zkoušky: Když Potřebujete Them?

Odborníci doporučují, aby všichni dospělí narozené od roku 1945 do roku 1965 se nechat vyšetřit na hepatitidu C. 1, 2 Lidé v této věkové skupině je větší pravděpodobnost, že hepatitidou C, a to nevěděl; Před věku 65 let screeningové vyšetření na osteoporózu se obecně nedoporučuje. Pokud máte rizikové faktory, poraďte se se svým lékařem o tom, kdy začít screening; Pro kontrolní seznam screeningu pro ženy věku 50 a starších, viz www.ahrq.gov/ppip/women50.htm~~dobj.