zdraví a bezpečnosti, narození do 2 let – přehled témat

Toto téma navrhuje způsoby, které pomáhají předcházet nemocem a úrazů u kojenců a malých dětí. Nepokrývá všechny riziko, že dítě tváře. Ale to pokrývat mnohé z nejčastějších nebezpečí a situace, které mohou být nebezpečné pro dítě v tomto věkovém rozmezí.

Sledoval vaše dítě roste, je zázrak. Ale existují obavy v tomto věkovém rozmezí

Nezapomeňte, že nikdo nemůže sledovat každý pohyb dítěte nebo vytvořit domácí 100% bezpečný po celou dobu. Pokuste se najít rovnováhu mezi dohlížející na Vaše dítě, přičemž bezpečnostní opatření, a umožňuje vaše dítě prozkoumat. Můžete dozvědět vše o růst a vývoj dítěte. Mohlo by vám pomůže naučit se reagovat na ně a mít pozitivní dopad na to, jak vaše dítě chová.

Můžeš

Vaše dítě nemůže pochopit a rozpoznat nebezpečí. Je třeba podniknout kroky, aby se vaše dítě v bezpečí před každodenními riziky, a to jak uvnitř i mimo domov; imunitní systém vašeho dítěte není plně rozvinutý. To dělá to více pravděpodobné, že vaše dítě dostane bakteriálních a virových infekcí a zvyšuje se pravděpodobnost, že tyto infekce budou nebezpečné.

Autosedaček, postýlek, kočárky, ohrádky, a vysoké židle jsou často používány u kojenců a batolat až do věku 2. Je-li některá z těchto zařízení je opotřebovaný nebo rozbité nebo pokud jej používáte nesprávně, může to být nebezpečné.

Pokud si koupíte nebo je jim dána použité zařízení, ujistěte se, že splňuje současné bezpečnostní standardy a nemá žádné bezpečnostní vzpomíná. Můžete zkontrolovat informace o stažení z USA Komise pro bezpečnost spotřebního zboží on-line na www.cpsc.gov nebo na telefonním čísle 1-800-638-2772.

Dohlížet na své dítě uvnitř i vně domu. Například vždy použít autosedačku, a sledovat své dítě pozorně, když on nebo ona spolupracuje s domácími zvířaty; Cvičit zdravé návyky. Chraňte své dítě proti nemoci a infekce. Například, mýt si často ruce, držet hračky čisté, ujistěte se, že očkování dítěte, a patří všem dobře dětských návštěv; Přijmout bezpečnostní opatření kolem domů. Například pomocí posuvné brány před schody a udržet gumičky a dalších malých objektů mimo dosah. A vždy umístit své dítě spát na jeho zádech.