zdravější domácí špagety se sýrem recepty

Někteří z nás vyrůstala s věcí v modré krabici, vyrobené s jasným Orang; prášek a půl hůl másla. Šťastlivcům se posadil na homemad; troubě špagety se sýrem, kompletní s restovanou křupavou polevou; Bez ohledu na druh jsi miloval jako dítě, je pravděpodobné, že jste stále fanoušek Macaron; a sýr. Zeptejte se kteréhokoliv skupinu lidí, co jejich oblíbená jídla jsou komfortní, což; s největší pravděpodobností, mac a sýr bude dělat seznam.

Tak přesně tam, kde dělal jídlo každý ví a lásky pocházejí?

Typ těstovin s názvem “Maccheroni” (snad podobně jako dnešní “; makaróny, avšak aniž by byla dutá) je myšlenka k byli jedli v Itálii s; Již v 1300s. Co se týče makarony se sýrem, to notoricky dis; sahá až do koloniálních časů. Mísa s názvem “makarony koláč” se stal; oblíbencem jistého státníka jménem Thomas Jefferson, který ji ochutnal, zatímco já; Itálie. Sloužil ji ve svém domě v Monticello, a při formálních stran i; Washington. Podle encyklopedie potravin Jefferson používá Ameriku; sýr namísto evropských sýrů času – a makaróny; Obr Sýr se narodil.

Jefferson nemusí rozpoznat misku dnes, kdy se různé verze o; makaróny a rozsah sýr z dítě-přátelský k gurmán. “Lobster Mac, sýr,” představovat marscarpone sýr, havarti a bílé čedar, je; populární příloha v luxusním řetězce restaurací The Capital Grille. Versio; makarony se sýrem s využitím Romano, čedar, mozzarella, provolone a Peppe; jack sýr je nejvíce požadované recept od nádraží Grand Central pečení Compan; v Seattlu a Portlandu. Tři sýry v receptu fo Martha Stewartová je; Kolínka a tři Sýry jsou bílé čedar, havarti a Münster.

Dnešní mac a sýrem zálivky se pohybují od chleba s máslem, který byl ru; prostřednictvím potravinového procesoru Panko drobky nebo saltine sušenky. Ale jedna věc ‘; jistotou ve většině th; recepty jsem našel – domácí špagety se sýrem tendenci obsahovat; hojnost máslem a smetanou. Jeden recept na Epicurious, například zavolat; 6 lžic másla, 3 šálky plnotučného mléka a 2 šálky Heav; krém!

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky