zdravé způsoby, jak k přibírání na váze: ořechy, škrobnatých zeleninu, olivový olej, a vytváří více vysoce kalorické potraviny

Vaši přátelé vám závidím, když jim řeknete, lékař chce přidat liber, ale můžete se už naučili tvrdou pravdu: Je to složitější, než se zdá. Zvlášť pokud chcete udělat to zdravý způsob.

“Nemůžete prostě hodit vysoce kalorické nezdravé potraviny do svého jídelníčku,” říká Kim Larson, dietolog v Seattlu. Chcete-li jíst věci se spoustou kalorií, samozřejmě, ale musím mít živin, taky.

S trochou trpělivosti, ale můžete přes cílovou čáru. Jen nečekejte, že k dosažení svého denního cíle kalorií hned. Budete s největší pravděpodobností muset vybudovat k tomu pomalu.

Michael Basham, bývalý profesor a psycholog z Boulder, CO, zjistili, že z první ruky. Snaží se získat 30 liber prohrál, zatímco on se zotavil z komplikací operaci zad.

Zatím je to 10 liber od svého cíle 175. “Snažím se jíst co mohu snášet každý den,” říká. “Bylo to pro mě těžké jíst tolik na prvním místě.

Larson říká, že nic s přístupem go-pomalý špatně. “Postupně se v průběhu několika týdnů, musíme zvýšit množství jídla, které střevo je schopen zvládnout,” říká.

Prvním krokem dát na libry: swap potravin, které již mají jídlo s vyšším obsahem kalorií verze.

Zbavte se všeho, co je “bez tuku”, říká Larson. Udělej si svůj vlastní zálivka s zdravých olejů, spíše než jejich nákup ready-made.

Rozloučil výrobků, které mají “light”, “dietu” a “low-CAL” na etiketě. Jíst více kalorické chleby, a zvolte bagely přes toastu nebo anglické vdolky.

Ujistěte se, že vaše obilovin má nejméně 200 kalorií za poháru, “říká Farrell.” Jdi na müsli nebo müsli.

Také dát tučné ryby, jako je losos, vaše večerních menu dál. To je vyšší obsah kalorií a má zdravé omega-3 mastné kyseliny.

Jíst zákusky, které mají hodně živin, jako mražené jogurty, ovesné sušenky, cuketa chleba a dýňový koláč.

Zkontrolovat lednici a skříňku, a sledovat svůj jídelníček po dobu několika dní, aby viděli, co jiného může být nahrazen s možnostmi vysoce kalorické.

“Být z Boulder, Colorado, jeden z nejzdravějších měst v Americe, to bylo těžké přejít z bez cukru a tuku výrobků bez cukru v mém sladký čaj a plnotučného mléka na mém obilovin,” říká Basham.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …