zdravé výživy: zůstat u svého plánu

Jíst jedno zdravé jídlo není těžké. Není to ani těžké jíst Thre; zdravá jídla za jediný den. Nejtěžší je dělat změny ve svém Dail; život tak, že začnete jíst zdravě každý den a udržet jíst zdravě někdy; den.

Váš důvod chce jíst zdravě, je ver; důležité. To nebude fungovat, pokud děláte to proto, že někdo jiný, svůj spous; vaše děti, lékař, chce, abyste. Musíte si to přejí; I; jste začali zdravé stravovací plán, ale nemají pocit, že jste dodávání; pokroku, může být čas na aktualizaci svých cílů; Pokud jste začali; zdravé stravovací plán, ale mají potíže udržet to jde, to může pomoci t; zjistit, co se dostává do cesty. Pak můžete zjistit, jak se Wor; kolem těchto bariér.

Máte potíže, které splňují tyto dlouhodobé cíle? Možná budete muset přijít s novým krátkodobého cíle; který vám pomůže se tam dostat. Krátkodobé cíle jsou věci, které chcete dělat tomorro; a pozítří; Zkusili jste vzít na příliš mnoho příliš rychle? To je důvod, proč někteří lidé mají potíže s tím změnu životního stylu; Nezapomeňte, aby se vaše krátkodobé cíle malých krocích. Fo; Například, pokud chtějí snížit krevní tlak, malý krok by byl t; omezit množství sodíku ve stravě důsledku kácení na množství kyslíku; zpracované potraviny, které jíte, stejně jako balených kusů svačinu, slavnostního oběda masa a Canne; polévky; Potkali jste svůj dlouhodobý cíl a pak se zastaví? Dobré pro vás ke splnění svého cíle! Ale teď budete potřebovat a NE; Dlouhodobým cílem, který vám pomůže zůstat se svým zdravé stravovací plán.

Pokud máte problémy zůstat se svým plánem, don ‘; starosti. Nejsi sám. Budete rádi, když slyším, že existuje spousta špičky; a triků můžete použít, aby ses zpátky na trať a zůstat tam.

Začněme s těmito klíčovými myšlenkami

Pokud jste ještě nezačala zdravé stravovací plán, může být užitečné t; číst

Jak se vám zůstat s zdravé stravovací plán?

Když tě poprvé začali; zdravé stravovací plán, pravděpodobně jste měli jednu nebo více velké cíle na mysli, Lik; ovládání vašeho vysokého krevního tlaku nebo snižující hladinu cholesterolu.

Jsou tyto cíle i dnes? Nebo si třeba je změnit?

Každý má slip-up. Ale je tu rozdíl mezi sklouznutí vytvořila; vzdávat. Vraťme se zpět ke svým starým stravovacím návykům chvíli je slip-up. I; Neznamená to, že jste selhání.

Když se botu, ne ge; naštvaný na sebe nebo pocit viny. Ber to jako vzdělávací zkušenost. Figur; , co se stalo. Proč jsi přestal? Přemýšlejte o způsobech, jak dostat se opět děje; Učit se ze svých skluzu-up, takže můžete mít na k vašemu cíli luskání; zdravý.

U některých nejčastějších důvodů skluzu-up a suggeste; Řešení, viz

Uvědomte si, že zdravá strava znamená jíst spalování odpadů; Různé potraviny ve správném množství

Kathleen Romito, MD – Rodinný Medicin; Rhonda O’Brien, MS, RD, CDE – ověřil Diabetes pedagog

14.listopadu 2014

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky

Omezit alkohol. Alkohol obsahuje velké množství kalorií; a žádný výživný přínos; Udělat jídla příjemné. Jídlo je více než jus; jíst jídlo. Může to být také společenskou událostí, čas pro komunikaci s Famil; a přátelé, a čas na odpočinek. Jezte pomalu a vychutnat jídlo. Nenechte watc; televizi nebo číst, zatímco jíte; Použijte jídelníčku pomáhá kontrolovat, co jíte. Pla; pokrmy dopředu. Mnoho lidí najde to snadnější sestavit jídelníček na týden; čas; Předcházet neočekávaným jíst. Jíst neplánované kalorií; může zkazit zdravé stravovací plán. Pokud máte někoho, kdo má tendenci se dostat Hungr; mezi jídly, naplánovat zdravé občerstvení po celý den řídit tha; hlad. Tyto zdravé svačiny vás bude držet toho, že takový hlad při Regula; jídle, které jste přejídat. Jen nezapomeňte plánovat své občerstvení jako součást vámi; Celkové kalorií za den.