zdravé výživy v nedokonalém světě

Jezte devět porcí ovoce a zeleniny denně. Zvolit celá zrna, nízkotučné nebo nízkotučné potraviny. Být fyzicky aktivní každý den. Sledovat kalorií. Omezte tuk. Získat dostatek vápníku.

Žijeme ve světě, s závratné množství vědeckého výzkumu směřující do potravin a návyky, které přispívají k dobrému zdraví. V ideálním vesmíru, to je dobrá zpráva. Pokud budeme cvičit a jíst v pořádku, dáváme naše těla základní výživu a pohyb pracovat co nejlépe.

Přesto náš svět není ani zdaleka ideální. Existují odpovědnost, termíny a preference potravin nebo životní styl, které se dostanou do cesty zdravé výživy. Skutečný život se tak stane, a ve spěchu, aby uspokojil denní hladu a touhy, můžeme podlehnout méně než zdravé volby.

To nemusí vždy být tímto způsobem. Bez ohledu na to, jaké jsou naše životy jsou podobné, tam je vždy prostor pro zlepšení.

Tam je vždy něco pozitivního, co lze udělat pro naše zdraví, “říká Sue Moores, MSRD, mluvčí Asociace dietetická (ADA).” Možná, že to žere další ovoce za den, možná je to vaření se jedná o potravinu jinou cestu, nebo možná je to (ve snaze) nová potravina je to, že jsme nevěděli nic o protože ze všech etnických vlivů.

Usiluje o jíst zdravě neznamená, opustit naše životy. Najít několik minut přemýšlet o malou nutriční cíle, jak si myslíte, můžete ho dosáhnout, a to, co může zabránit v úspěchu. Pak vymyslet plán.

Bez této zásadní fázi plánování, všechny dobré úmysly mohou být k ničemu. “Lidé potřebují strávit jen trochu plánování úsilí dopředu, takže oni prostě nemají čekat, až na poslední chvíli, dokud to vlk hlad, a pak dělat špatná rozhodnutí,” říká Tara Gidus, RD, i mluvčí ADA , Říká, že lidé si myslí, příprava pro zdravou výživu trvá mnohem více úsilí, než ve skutečnosti dělá.

Aby bylo snadné pro začínající zdravé jedlíci, má dát dohromady seznam běžných překážek, které stojí v cestě správné výživy, a požádal odborníky na nějakou radu, jak překonat tyto překážky na cestě.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …