zdravé výživy: dodržovat zdravý, když si koupíte

Zdravé stravování začíná s inteligentním foo; nakupování. Zde naleznete odkazy na to, jak co nejlépe využít vaší cesty t; obchodu s potravinami. Ať už chcete jíst zdravěji a zhubnout, tyto tip; vám pomůže začít.

Plánovat dopředu. Než si koupíte, rozhodne o th; jídla a občerstvení budete chtít. Přemýšlejte o tom, kolik máte času, aby vás připraví; jídla, a pak zvolte recepty, které se hodí tento časový rámec. Například ma vy; je třeba, aby většina vašich jídel v době kratší než 20 minut, ale možná byste hav; čas, aby vznikl jeden recept, který trvá déle. Pokud se rozhodnete vaší nabídce, chec; vidět položky, které již máte. Pak vytvořit seznam složek yo; budou muset kupovat v obchodě; Nenakupují, když máte hlad. Ea; snack nebo jídlo, než si koupíte. Tímto způsobem nebudete jako pokušení koupit les; zdravé ready-to-jíst potraviny, jako jsou bonbony, chipsy, nebo fast food, aby vás uspokojit; hlad; Koupit chytrý a být realistické. Zahrnovat některé zdravé SNAC; potraviny a speciální léčí na nákupním seznamu. Nezapomeňte uvést som; zdravé polotovary, jako je cut-up, pytlích, čerstvá zelenina O; nižším obsahem kalorií nebo zmrazená nižší sodíku potraviny; Obchod zdravé. V th; sklad, použijte nákupní seznam, který jste vytvořili ze svého plánu menu. Vy může notic; že položky na vnější uličkách v obchodě jsou většinou čerstvé potraviny, taková; maso, výrobky a mléčné výrobky. Jak jste nakupovat, věnovat pozornost tomu, kolik si koupíte tam; vnější uličky ve srovnání s vnitřními uličkami kde najdete více processe; potraviny, jako jsou konzervy polévek, balené sušenky, hranolky a sody.

Pytlích, Předkrájené zeleniny nebo salát greeny tha; můžete buď parní mít k večeři nebo jíst syrové jako lehké jídlo; Zdravé zmrazené předkrmy, které jsou nižší v tuku, kalorií a / o; sodík. Můžete je použít ve dnech, kdy nemáte čas na přípravu jídla; Přidat salát nebo ovoce a sklenici mléka, aby kola ven Thi; jídlo; Trail mix s ořechy a sušené ovoce. V malých dávkách, thi; dělá zdravou svačinu, splňující; Ovoce, jako jsou jablka, hroznové; nebo pomeranče, které jsou připravené k jídlu po vyprat; Low-fa; Řetězec sýr s celozrnných sušenek nebo ovoce; Individuální-Siz; jogurt nebo jablečný kompot.

Jak můžete vytěžit maximum z nákupního výletu?

Použijte nákupní lis; jste vytvořili ze svého plánu menu. Můžete si všimnout, že většina položek na tý; vnější uličky v obchodě jsou čerstvé potraviny, jako je maso, vyrábět a mléčné výrobky; Tyto položky mají tendenci být méně zpracováván ve srovnání s některými z potravin v té; střed uličky, jako jsou balené sušenky, hranolky nebo sody. Jak jste nakupovat, PA; pozornosti, kolik si koupíte od vnějších uliček ve srovnání s Inne; uličky, kde zpracované potraviny.

Když jste výběru položek ze seznamu, zkuste t; zvolit potraviny nižší v tuku, kalorií a / nebo sodíku pokud je to možné. Pro example; když si koupíte sendvič maso, pamatujte, že prostý pečeného krocana nebo pečené hovězí ha; mnohem méně tuku a sodíku než zpracovaný oběda masa. Můžete si také koupit tuku fre; nebo nízkotučné mléčné položky, jako je mléko, jogurt a sýr.

Zkuste t; omezovat nápoje s přídavkem cukru, jako je soda a slazené ledového čaje. Instea; pokusit se pít více vody nebo koupit bez cukru nápoje nebo nápoje s malým nebo N; přidaný cukr.

Zahrnovat některé zdravé polotovary na vás; nákupní seznam pro obě jídla a občerstvení. Jsou to skvělé mít po ruce, pokud yo; jsou zaneprázdněni nebo nemají rádi vařit. Možná budete chtít zkusit

Zkuste t; kupovat jen to, co je na vašem nákupním seznamu, stejně jako je to možné. Prodej předměty mohou vidět; jako dobrý smlouvat. Ale pokud jste nebyli v plánu na jejich nákup v jedle; místo, nemusí být dobrý obchod.

Velikost porce je také; Důležitou součástí zdravé výživy. Ať už jste nakupování pro sebe nebo; Rodina, můžete si koupit určité věci ve velkém. Například, pokud si koupíte larg; rodinné balení “kuřete, můžete jej rozdělit na jednotlivé porce jídle; ​​Obr. zmrazit je To je dobrý způsob, jak kontrolovat, kolik budete jíst při každém jídle s, mají rychlou možnost k dispozici, když nemají čas chodit do obchodu.

Mějte na paměti, že pokud jste nakupování pro jednoho, ne všechno, i; dobré koupit ve velkých množstvích. Čerstvým ovocem a zeleninou a jiné netrvanlivé zboží v larg; Částky nesmí trvat dostatečně dlouho pro jednu osobu, aby je všechny sníst.

Kathleen Romito, MD – Rodinný Medicin; Rhonda O’Brien, MS, RD, CDE – ověřil Diabetes pedagog

14.listopadu 2014

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky