Zdravé vaření triky – jak se učí vařit vám může pomoci vyřešit vaše problémy s jídlem

Pokud máte pocit, že jste ztratili boj proti potravin – odokujňovací čipy a sušenky, kdy byste měli být zvykal na mrkev – možná je na čase jste se naučil pravidla zdravé výživy a zdravého vaření. Naučit se cítit pohodlně v kuchyni vám pomohou cítit se blíže ke svému potravin – a blíž ke zdravému životnímu stylu.

mnoho lidí na celém světě jíst hodně potravin, neměli vařit sami. Zatímco tři čtvrtiny z nás jíst většinu večeře doma, méně než 60% z nás připravit je v našich vlastních kuchyní. V roce 2005 pokračoval trend kombinování pohodlí take-out potraviny s pohodlí domova našel každý nákup v průměru o 57 pokrmů v restauracích jíst jinde, a to až z 33 jídel před 20 lety. A když jsme se vařit, jen zřídka vařit od nuly. V loňském roce méně než polovina z hlavních jídel připravovaných doma zahrnuty ani jeden nový výrobek, podle výzkumu z NPD Group.

Proč ne my vařit častěji? Mnozí z nás jsou prostě příliš zaneprázdněný – a příliš unavený čelit kuchyni po dlouhém dni v práci. Jiní nevaří, protože oni vidí jídlo jako nepřítele, a se obávají, že budou jíst, co oni udělali – možná i všechno to, co udělali, říká terapeut Karen R. Koenig, autor jednacího ” normální “Jídlo a výživu a pocity sešit. Dalším důvodem pro kuchyň vyhýbání je strach z chyb. Podle Koenig, někteří lidé vidí jídlo oni dělají jako rozšíření sebe, takže se obávat, že budou souzeni podle výsledku. Objednání trvá zatížení tlakem off zad perfekcionista je – můžete vinit mizerný večeři v restauraci pochází, místo aby na sebe.

Někteří z nás doufají, že tím, že oproštění od kuchyně, můžeme držet čísla na stupnici od plíživé pomalu nahoru. Ale když přijde na to, co jíme, neznalost není blaženost. A vyhnout se problému nebude držet nás od tloustne. Ve skutečnosti, studie ukazují, že jsme víc apt jíst příliš mnoho, příliš rychle, když nebudeme dávat pozor na to, co jde do úst. A jak můžeme zajistit, aby naše pokrmy jsou zdravé a nízkokalorické, pokud nevíme, jak byly připraveny?

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky