zdravé obědy v práci: 7 tipů pro lepší polední přestávky

Ellen Spencer to přiznává: Je to psací stůl večeře.

I jíst oběd u svého stolu třikrát nebo čtyřikrát týdně, “říká Spencer, výkonná asistentka v Bostonu.” Rád bych jíst pryč od mého stolu s kamarády častěji, nebo jen dostat pryč od mého stolu na chvíli , ale obvykle je to prostě příliš zaneprázdněn.

Znít jako někdo víte? Asi 70% z mnoha lidí na světě jíst u svého stolu několikrát týdně, podle Asociace dietetické a ConAgra Foods Foundation.

Špatnou zprávou je, že to může vést nejen ke špatným nutričním možností, ale problémů s bezpečností potravin stejně.

Stůl nebyl navržen tak, aby jíst místo, “říká Rick Hall, RD, MS, členem fakulty na Arizona State University ve Phoenixu.” Takže trávit polední pauzu v přední části počítače s sebou přináší řadu otázek.

Jaké jsou hladové a přepracovaný dělat? Můžete stále jíst zdravé obědy při práci?

Přečtěte si pár stolní stravovacích tipů od odborníků. Ale nejdřív, zde jsou některé důvody, proč jíst při práci.

Jednou z největších nevýhod jíst u stolu je, že nejste zaměřena na jídlo. Namísto toho, že jste odesílání e-mailů, telefonování, šoupání papír – perfektní recept na přejídání.

Jíst u stolu podporuje bezduché jedení a přejídání, “říká Susan Moores, RD, mluvčí Asociace dietetická.” Vy jste s největší pravděpodobností multitasking a ne dávat pozor na množství potravin, které jíte.

Obědval u svého stolu také znamená, že místo toho sedí v přední části počítače osm hodin denně, jste to pro devět.

Jíst u stolu vás také zabraňuje vniknutí nahoru a ven z vaší kanceláře, “říká Moores.” Musíte se dostat čerpání srdce a krev teče znovu a oběd je důležitý čas to udělat. Pokud sedíte u svého stolu jíst, ztratíte tuto příležitost.

Jako by to nestačilo, stolování u svého stolu může vytvořit den pole pro bakterie, které mohou během dlouhých hodin narušit vaše zdravý oběd od 9 do poledne.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky