Zdravá snídaně recepty pro lidi ve spěchu

Některé dny, všechno ostatní má přednost před snídaní – kontrola e-mailů, uvedení na make-up, popadl navíc 10 minut spánku. Než se nadějete, že je čas jít a ani o minutu nazbyt.

Kvalitní sacharidů na pohonné hmoty váš ranní activitie; Protein a trochu chytrý tuku pomoci odvrátit hlad, dokud lunc; Vlákno, které pracuje s proteinem pomoci kontrolovat chuť k jídlu

Ale vy nechcete vynechat snídani. Pokud tak učiníte, vaše hladina cukru v krvi je určitě k poklesu pár hodin do rána. A bez vyvážené, s vysokým obsahem vlákniny snídani (a možná, vaše schopnost se soustředit) bude ohrožena vaše energetická hladina. Přeskočení snídani může také vést k přibývání na váze, protože budete pravděpodobně jíst a pít více kalorií celkově na konci dne.

Dokonce i mezi lidmi, kteří jedí snídaně, mnohé pokazit tím, že jí ranní jídlo skládá většinou z rafinovaných sacharidů – jako rafinované mouky, pečivo, muffin se s velkým množstvím cukru a bílé mouky, nebo sladký, nízkým obsahem vlákniny snídaně obilovin – a velmi málo vlákniny a bílkovin.

Tyto snídaně potraviny se může zdát pohodlnější, když jste spěchal na čas. Ale s trochou plánování, můžete upéct dávku zdravého vyšší vláken snídaně sušenky, koláčky, vdolky, nebo granola bary dopředu času a nechat si je užitečný pro rychlé pobyty na všední den dopoledne. Zde jsou čtyři zdravé recepty snídaně můžete vybičovat o víkendech a udržet po ruce pro ty manické ráno.

Pro uspokojení “chytit a jít” snídani léčit, každý recept níže obsahuje

A ta nejlepší zpráva? Zatímco chutnají dekadentní, všichni mají méně než 300 kalorií.

Složení

1/2 šálku se sníženým obsahem tuku řepka, margarín (8 g tuku na polévkovou lžíci), s rostlinnými steroly, pokud je to žádoucí

3/4 šálku tmavě hnědého cukru, pevně zabaleno

1/2 lžičky soli (volitelně)

2 lžičky vanilkový extrakt

1 velké vejce (použijte vyšší omega-3 značky-li k dispozici)

1/4 šálku vejce nahradit

1 šálek celozrnná mouka

1/2 hrnku nebělené bílé mouky

1 čajová lžička jedlé sody

1/2 lžičky mleté ​​skořice

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky