zdolávání 40s měkká tuková tkáň

Řadí se až tam se “kontrola je v poště”, “pes snědl můj domácí úkol” a “nikdy nebudu lhát lidem.” Samozřejmě, že mluvíme o “To nejsem já, to je můj metabolismus.

No, pokud jste starší 40 let, nejstarší policajt-out v knize mohou mít nějakou pravdu k němu po všem. Ano Virginia, opravdu můžete obviňovat ho na váš metabolismus.

Ale jen málo.

Dokonce i když jste vsedě nebo vleže při čtení tohoto článku, vaše tělo je stále hoří kalorií; rychlost, při které to dělá tak se jmenuje váš klidový metabolismus. Jak jste věku, váš metabolismus má tendenci zpomalovat přibližně o 5% za každý dekádě života kolem 40 let, takže jestliže je Vaše klidová rychlost metabolismu je, řekněme, 1200 kalorií za den při dosažení věku 40 let, to bude pohybovat kolem 1140 ve věku 50 let.

“Ve věku 40 let udržet svou váhu, to znamená, není přibírání na váze, budete muset jíst 100 kalorií méně za den, a to nemá nic společného s ničím jiným než přirozeným stárnutím. To znamená, že vaše odpočívá rychlost metabolismu, “Madelyn Fernstrom, PhD, ředitel z University of Pittsburgh Medical Center Weight management Center a náměstek ředitele UPMC Nutrition Center v Pittsburghu, říká.

Ale metabolismus je opravdu jen malá část celého příběhu. Věk a život mají tendenci se spiklo proti nám v boji, jak zhubnout více než 40 let, říká Fernstrom.

“Jak stárneme, naše životy stávají čím dál složitější, ať už je to s dětmi, s prací, s stárnoucí rodiče, a tak mají méně času opravdu, aby se více fyzicky aktivní a věnovat pozornost tomu, co jíme. Jídlo je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, ve velkých dávkách, které jsou relativně úsporné a tak jídlo je vždy kolem, a máme tendenci mít více bezduché jíst a snížit na aktivitách, “říká.

Když přijde na připnout vinu na změny v metabolismu existuje několik hlavních podezřelých, říká Pamela Peeke, MD, asistent klinický profesor medicíny na University of Maryland School of Medicine v Baltimore, který se specializuje na výživu a stresu, zejména mezi dospělými na Odvrácená strana 40.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …