zapomněli své kontrolní pilulky narození? za 1 den? A co na 2 dny?

Pokud jste právě minul jeden, vezměte si ji, jakmile si vzpomenete. Pokud si nepamatujete až druhý den, jít dopředu a vzít 2 pilulky, které den.

Je to otázka, na kterou slyší váš lékař ptát pokaždé, když se předepisuje lék: Jaké další léky si vzít? Není to jen zvědavý. Některé léky nefungují dobře, pokud si je vzít k sobě. To samé platí o antikoncepce, která obsahuje hormony. Chcete-li to správně pracovat, je třeba, aby se zabránilo některé léky; Pilulka – a některé další typy antikoncepce, jako patch, prsten, nebo injekce – obvykle obsahují ženské pohlavní hormony estrogen a progestin. Zastaví vejce z opuštěním …

Pokud vynecháte více než 2 antikoncepční pilulky, kontaktujte svého lékaře o pokyny. Možná budete muset vzít jednu pilulku denně až do neděle a pak začít nové balení. Nebo možná budete muset vyhodit zbytek pilulky balení a začít znovu s novým balení téhož dne.

Kdykoliv si zapomenete vzít pilulku, je nutné použít jinou formu antikoncepce až do dokončení pilulku balení. Když zapomenete vzít antikoncepční pilulky, můžete zvýšit šanci na uvolnění vajíčka z vaječníku.

Ale pokud si zapomenete vzít některý z posledních 7 (nebo poslední 4 placebem balení 4 pilulky nebo poslední 2 placebem pack 2-pilulky) z 28 denních prášky, nebudete zvýšit své šance na těhotenství, protože tyto pilulky obsahují pouze pomocné látky.

Některé pilulku balíčky nemají žádné placebo pilulky, takže je nejlepší vzít všechny své prášky na plánu, takže můžete zůstat na trati.

Pokud vynecháte menstruaci a zapomněl vzít jednu nebo více pilulek, si těhotenský test. Mnohé ženy nemají období na nízké dávce antikoncepční pilulky, i když si nenechte ujít žádné pilulky. To je normální, takže není důvod k obavám – ale složit zkoušku pro jistotu.

ZDROJE

V National Institutes of Health.

Cancer Society.

CDC.

Akademie rodinných lékařů.

Novinář, T. Pediatrics, srpen 2001.

University of California School of Medicine Urologické kliniky.

College of Surgeons.

The Cleveland Clinic.

Antikoncepce.