zaměřit T25 cvičení: to, co děláte, jak je to těžké, a další

Zaměření T25 je DVD cvičení série od Shaun T, trenér, který vytvořil Insanity Video cvičení série.

Jeho T25 program je intenzivní celoplošný rutina, podobně jako duševní choroby nebo P90X. Ale pro ty z nás, kteří jsou příliš zaneprázdněni, aby ušetřil 45 minut nebo hodinu v době přijít, T25 zabalí všechny výhody celovečerního programu do pouhých 25 minut denně.

Program Zaměření T25 se skládá z 10 různých 25-minutové cvičení. Začnete s alfa fázi, která zahrnuje pět tréninků

Děláte jednu cvičení denně po dobu 4 dnů, a dva tréninky na 5. den. Pak můžete přeskočit den a dělat protahovací videa na 7. den.

Za dalších 5 týdnů, můžete přepnout na náročnější beta fázi, která obsahuje další sadu pěti 25-ti minutových tréninků

V každém videu, Shaun se soustředí na jednom místě v čase – horní část těla, spodní část těla, kardio – asi minutu každý, dokud únava část těla. Pak můžete přejít na jiné oblasti.

Můžete si koupit volitelný třetí fázi s názvem Gamma, která obsahuje čtyři DVD. Program má také doporučený jídelníček, který vám pomůže zhubnout rychleji.

Zaměření T25 není pro lidi se slabým srdcem. Je to intenzivní, high-dopad cvičení, které nedovolí až na celých 25 minut. Pracujete všechny hlavní svalové skupiny, jeden po druhém. Neexistují žádné přestávky. I zkušení cvičenci mohou po několika minutách se ocitnou bez dechu.

Jádro: Ano. V kardio segmenty spalovat tuk v celém těle a obsahují některé základní cviky. K dispozici je také celá Ab intervaly DVD věnováno posilování břišních svalů.

Arms: Ano. I když mnoho z rutiny v alfa fázi tréninku jsou nižší tělo soustředěný, vy dostanete paže cvičení od cvičení, jako je Burpees a prken, kde máte k podpoře celé své tělesné hmotnosti na svých rukou.

Nohy: Ano. Cvičení patří rychlá paleta dřepy, skoky, kopy, výpady, a skákání zvedáky, které pracují nohy z každého úhlu.

Glutes: Ano. Výpady, tah a dřepy všichni pracovat ty back-end svaly.

Hřbet: Ano. Ab Intervaly DVD ve fázi Alpha zahrnuje cvičení pro záda. Horní Zaměření DVD v beta fázi pracuje na záda, taky.

Flexibilita: Ano. Každý trénink je vybaven úsek před a po hlavním fitness program. K dispozici je také samostatný protahování video, které vy jednou týdně.

Aerobic: Ano. Jedná se o intenzivní, houževnatý, vysokoenergetický kardio cvičení, které bude opravdu vás pot!

Síla: Ano. Přestože cvičení nezahrnují ruční činky, můžete používat svůj vlastní tělesné hmotnosti budovat sílu.

Sport: Ne. Jedná se o rutinní cvičení.

Low-Impact: Ano. I když hlavní program je houževnatý, verze low-dopad každého cvičení je zajištěno.

Cena: Sada ostření T25 DVD stojí 119,85 $. Chcete-li přidat sadu Gamma Cycle DVD, je to dalších $ 66,80.

Dobré pro začátečníky? Ano. Ale musíte tempo sám. Nesnažte se držet krok s lidmi na DVD. Soustředit na své vlastní tréninku.

Venku: Ne. Tento program je určen být provedeno v interiéru, v přední části televizoru.

Doma: Ano. Můžete koupit DVD a dělat cvičení doma.

požadované vybavení? Musíte se dostat na DVD a cvičební pás, který je dodáván s tréninkem.

Zaměření T25 je skvělé, pokud hledáte pro program, který pracuje všechny hlavní svalové skupiny, včetně vašeho klíčové svaly a dává vám všechny aerobní cvičení, které potřebujete každý týden. Je zaměřena na pouhých 25 minut denně, a kdo nemůže postrádat, že jo?

Ale je to velmi intenzivní. Takže to není jen skočit do této jedné myslí, že to bude vás bič do tvaru, pokud jste sedí za počítačem příliš dlouho. Pokud jste se k velká výzva, může to být nejlepší se dostat do formy prvním použitím mírnější cvičení a pak, když jste připraveni, použít tento program udržovat ve vrcholné formě.

Všechny intenzivní cvičení, včetně Focus, T25, přicházejí s rizikem zranění. Buď opatrný. Zahřát a vychladnout. A pozor na techniku.

Zaměření T25 není pro vás, pokud se vám nelíbí na tvrdé nebo pot tlačit. Nebudete mít plný užitek, pokud jste ochotni dát si nejlepší střelec. Ale výsledky bude také stojí za to.

Je to dobré pro mě, jestli se máte zdravotní stav?

Pokud jste se již pracuje ven a hledají něco nového, pak vyzkoušet program T25. Jen nezapomeňte, že nemusí být schopen držet krok na prvním místě. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, poraďte se se svým lékařem dříve, než skákání do tohoto programu.

Pokud aerobní cvičení je součástí vašeho plánu léčbě cukrovky, program T25 vám 25 minut denně velmi intenzivním tréninku. To pomůže budovat svalovou hmotu, která bude účinněji využívat hladinu cukru v krvi než tuk. Čím více svalů máte, tím více energie spálíte. To také pomůže řídit Vaše hladina cukru v krvi dolů. Váš plán léčby budou muset být upraveny tak, poraďte se se svým lékařem o tom.

Pokud máte rizikové faktory pro srdeční onemocnění, jako je vysoký krevní tlak nebo vysoká hladina cholesterolu, aerobní cvičení, jako je například T25 vám pomůže zhubnout a snížit vaše čísla. Ale budete muset vymazat s ošetřujícím lékařem.

Pokud máte srdeční onemocnění, nezačnou takový intenzivní trénink. Lékař může navrhnout srdeční rehabilitační program, aby zjistily, bezpečnou úroveň cvičení pro vás.

Všechny ty skoky, kopy, výpady a zvedáky skákání může být nebezpečné, pokud jste těhotná. Jak vaše břicho roste, vaše těžiště posune a může hodit tě z rovnováhy. Riziko zranění a padá stoupání.

Také vaše klouby uvolnily as měsíce role by. Tím se dále staví na riziko zranění. Existují bezpečnější způsoby, jak získat v aerobiku.

Některé z pohybů v T25 tréninku může být také problém pro vás, pokud máte artritidu, bolesti kloubů, nebo fyzické omezení. Ujistěte se, že jste se rozhodli pro verze s nízkým dopadu pohybů, pokud máte nějaké společné problémy, aby se zabránilo zranění.

ZDROJE

Beach Tělo: “. Zaměření T25”

Zeptejte Men: “Zaostřeno T25:. Cvičení Review”

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …