Výzkum Lymská borelióza v theernment laboratořích

Laboratoř klinické infekčních nemocí

Laboratoř původci zoonóz

Borrelia burgdorferi je bakterie, která způsobuje lymskou nemoc, byl poprvé izolován v roce 1982 Willy Burgdorfer, Ph.D., zoologa a mikrobiolog theernment Rocky Mountain Laboratories (RML) ve městě Hamilton, Montana. Dnes, čtyři theernment laboratoře, včetně tří na RML, pokračovat ve studiu lymskou nemoc v nadějích na vývoji nových způsobů léčby, diagnostiku a strategie prevence proti onemocnění.

Adriana Marques, M. D., vede výzkumný program, jehož cílem je urychlit vědecké poznatky o lymské boreliózy a převést tyto pokroky do klinické praxe. Dr. Marques a její pacienti tým studie se Lymeské boreliózy s cílem zlepšit porozumění laboratorní diagnostiky, klinických projevů a imunologických reakcí spojených s B. burgdorferi nákaza.

Klinické studie Jednotka také vyšetřuje příčinu Jižní Tick rozvoj kožní vyrážky spojené nemoci (STARI), ve spolupráci s theernment. STARI je vyrážka podobná tomu Lymeské boreliózy a se vyskytuje u lidí, kteří mají bydliště v jihovýchodní a jižní-centrální Spojené státy. To je spojováno s kousnutí Lone Star klíště.

 Informace o klinických studiích jednotky.

Podílet se na nemoc a Stari studií Lyme na theernment.

Frank Gherardini, Ph.D., dohlíží na výzkumné programy při pohledu na fyziologii, biochemie, regulace genové exprese, a patogenezi B. burgdorferi. Tato infekční agens čelí několika životního prostředí a imunologické problémy při jeho infekčního cyklu a musí přizpůsobit změnou, nebo regulaci, genové exprese.

Analýza genomu B. burgdorferi ukázala, že existuje jen velmi málo známých regulačních proteinů v této bakterie. Z toho vyplývá, že ve srovnání s jinými dobře charakterizovaných patogenních bakteriálních systémech, globální regulační systémy pracující v B. burgdorferi jsou relativně jednoduché. Je zřejmé, že se požaduje, aby tyto systémy pro B. burgdorferi, jak přizpůsobit narazí velmi různá prostředí při převodu ze zásobníku u zvířat na klíště a pak do lidského hostitele.

 Informace o Gene nařízení sekce.

Patricia Rosa, Ph.D., vede výzkumný program, který se snaží objasnit základní mechanismy adaptace a variace v B. burgdorferi a role těchto mechanismů v infekčním cyklu bakterií.

Následující text je známo o infekční cyklus B. burgdorferi

Tento cyklus naznačuje, že B. burgdorferi reaguje na podněty v oblasti životního prostředí, aby se přizpůsobily a pohybovat se mezi klíštěte vektorem a savčím hostiteli. Nedávné experimenty dokument modulace spirochetal vnější povrchové proteiny v závislosti na podmínkách prostředí a posílit tuto hypotézu.

 Informace o Genetics sekce molekulární.