vysoký krevní tlak fyzikální vyšetření a testy

Fyzikální vyšetření na vysoký krevní tlak je i anamnézu. Rozsah fyzické zkoušky a úroveň detailů v otázkách svého lékaře závisí na tom, jak vysoký krevní tlak a zda máte jiné rizikové faktory pro srdeční choroby. Lidé, kteří mají mnoho rizikových faktorů může mít podrobnější vyhodnocení.

Váš anamnéza, vyhodnotit rizikové faktory jako kouření nebo s rodinnou anamnézou vysokého krevního tlaku; Dvě nebo více měření krevního tlaku. Měření mohou být převzaty z levé i pravé ruce a nohy a může být užíván ve více než jedné poloze, například v poloze vleže, vestoje, nebo sezení. Vícenásobná měření mohou být přijata a průměr; Měření jsou vaše hmotnost, výška, a pasu; Zkouška sítnice, na světlo citlivý podšívka na zadní části oka; Srdce zkouška; Zkouška z vašich nohou na hromadění tekutin (otok), a puls v několika oblastech, včetně krku; Zkouška vašeho břicha pomocí stetoskop. Lékař bude poslouchat krevních cév v břiše pro abnormální zvuky. Tyto zvuky mohou být způsobeny průtoku krve přes zúžené tepny v břiše (břišní šelestů); Zkouška z krku pro rozšířenou štítné žlázy, rozšířených krčních žil a šelestů v krčních tepen.

Fyzické vyšetření a anamnézu se provádějí za účelem

Měření krevního tlaku pro dospělé se dělí takto. 1

Vysoký krevní tlak je také zařazen do stupňů.

Váš lékař může zkontrolovat na znamení, že vysoký krevní tlak již způsobila škodu vašich cév, srdce nebo očí. Váš lékař může zkontrolovat

Váš lékař potvrdit, že máte vysoký krevní tlak, krevní tlak musí být alespoň 140/90 při dvou různých příležitostech. To je obvykle vyšetřit 1 až 4 týdny od sebe.

S výjimkou velmi závažných případech, diagnóza není založen na jediném čtení.

Vyplňte formulář s informacemi o lékařské testy (PDF) (Co je PDF dokument?), Které vám pomohou připravit pro tento test.

Weber MA, et al. (2013). Pokyny pro klinickou praxi pro řízení hypertenze v komunitě. Journal of Clinical hypertenze. DOI: 10,1111 / jch.12237. Zobrazena 19. prosince 2013.

E. Gregory Thompson, MD – Vnitřní Medicin; Stephen Fort, MD, MRCP, FRCPC – intervenční kardiologii

12.03.2014

Potvrdit, že máte vysoký krevní tlak; Zkontrolujte, zda účinky vysokého krevního tlaku o orgánech, jako jsou ledviny a srdce; Zjistit, zda máte rizikové faktory pro srdeční onemocnění nebo mrtvice; Vyloučení jiných příčin vysokého krevního tlaku (sekundární vysoký krevní tlak), jako jsou léčiva nebo jiné zdravotní potíže.

Systolického 119 milimetrů rtuťového sloupce (mm Hg) nebo Belo; Diastolický 79 mm Hg nebo nižší

Systolický 120-139 mm H; Diastolický 80-89 mm Hg

Systolický 140 mm Hg nebo abov; Diastolický 90 mm Hg nebo vyšší

Fáze 1 vysoký krevní pressur; Systolický 140-159 mm H; Diastolický 90-99 mm Hg

Fáze 2 vysoký krevní pressur; Systolický 160 mm Hg nebo highe; Diastolický 100 mm Hg nebo vyšší

Extra srdeční ozvy způsobeno zvětšením srdce; Oteklé (nafouklé) krční žíly, které mohou směřovat k možnému selhání srdce; Abnormální zvuky, když lékař poslouchá cévami v oblasti břicha pomocí stetoskop. Tyto zvuky mohou být způsobeny průtoku krve přes zúžené tepny v břiše (břišní šelestů) nebo zúžené tepny vedoucí k (stenózy renální arterie), ledvin, nebo abnormální pohyb krve aortou, hlavní tepny, který nese krev z srdce do zbytku těla; Abnormální zvuk průtoku krve (bruit) nebo průtoku snížená nebo nepřítomná krve (pulsy) v cévách horních a dolních končetin; Abnormální nahromadění tekutiny v břiše nebo nohou (edém); Abnormality krevních cév v zadní části oka.

Vysoký krevní tlak