výběr zdravá výživa letištní

Keri Glassman, MS, RD, CDN

Dávno pryč jsou dny, kdy malý pytlík slaných ořechů a miniscule sáček preclíků byly vaše ustanovení (která musela být na příděl, opatrně) během dlouhé cestování den. Letiště se staly spíše místo, kde se oddávat spíše než hladoví, někdy dokonce dávat Mall jídlo dvory běžet za své peníze. Ať už jste v plné 50-yard pomlčkou, nebo máte zpoždění dostatečně dlouho, aby se dívat na celou sezónu ze dne 24. neexistují žádné výmluvy k jídlu špatně na letištích. Slibuji vám, že jsem cestovat za prací hodně – a s mými dětmi dostatečné množství, taky – a vím, že se můžete dostat dovnitř a ven z letiště nejen aniž by žravost zcela převzít, ale ve skutečnosti dělat nějaké zatraceně dobré možnosti. Zapnout si bezpečnostní pásy: Zde jsou některé z mých oblíbených letištních tipy pro rychlé uvolnění energie vzedmutí a plnými splňující jídla.

V ideálním světě, mám jídlo, než odjedu na letiště. Tak, množství přijímané potravy musím jíst na letišti a / nebo v letadle je omezená. Snažím se zabalit dostatek občerstvení, aby se mini jídla (musím plán pro zpoždění na dráze). Ovesná kaše sypané ořechy a lněné semínko někdo?

To, co jsem Přineste

Co mohu koupit

Sbal si několik Jdi na potraviny, ulovit několik dalších a koupit (nebo si přivézt), velkou láhev vody. (Hydratace je klíčem, a kdo chce čekat na letušky, aby vám další malý šálek). A pokud máte několik minut, zatímco čekáte na palubu, dělat sadu triceps dipů na židli. Přísahám, že jsem to a ani příliš mnoho šílené pohledy. Bezpečné a zdravé cesty, přátelé!

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …