upolín: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Boule d’Or, Globe Crowfootová, Globe Ranunculus, Globe Trollius, Renoncule des Montagnes, Trolle, Trolle d’Europe, Trolle des Montagnes, TrolliĆØre, Trollius, upolín evropský.

Upolín je rostlina. Celá čerstvá rostlina se používá k výrobě léku; I přes vážné obavy o bezpečnost, lidé se upolín na kurděje, což je onemocnění způsobené nedostatkem vitamínu C.

Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak upolín mohlo fungovat jako lék.

Nedostatečná Evidence fo; Nedostatek vitaminu C (kurděje); Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost upolín pro tyto účely.

Čerstvé upolín rostlina je nebezpečné. Obsahuje látky, které jsou velmi dráždivé účinky na trávicí trakt, což způsobuje bolest břicha a průjem. Čerstvý upolín mohou dráždit ledviny, močový měchýř, a jiné části močových cest. Při styku s kůží s čerstvé rostliny může způsobit puchýře a popáleniny, které je obtížné léčit; Není k dispozici dostatek informací, aby věděl, zda sušené rostliny mohou být v bezpečí, nebo jaké jsou možné vedlejší účinky by mohly být; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: Je to nebezpečné pro každého, včetně těhotných a prsu -feeding ženám, aby se čerstvé upolín ústy nebo aplikovat na kůži. Vzhledem k tomu, že není dostatek informací, aby věděl, zda vysuší upolín je bezpečný, je to nejlepší, aby se zabránilo používání sušeného přípravku stejně.

V současné době nemáme žádnou informaci o upolín interakce

Příslušná dávka upolín závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro zeměkoule květ. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Blumenthal M, ed. Kompletní německá komise E monografie: Léčebné Průvodce rostlinných přípravcích. Trans. S. Klein. Boston, MA: Botanical Rada 1998.

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ĀTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese