srdeční selhání žijící se srdečním selháním

Můžete se cítit lépe, když máte srdeční selhání tím, že učiní své léky podle pokynů, které mají zdravý životní styl, a vyhnout se věci, které dělají srdeční selhání zhoršuje. Vědět, co věci, které můžete udělat každý den, aby zůstali zdraví, jaké příznaky lze sledovat a kdy volat lékaře.

Vezměte si léky podle pokynů. Pokud to neuděláte, vaše srdeční selhání se může zhoršit nebo se může dostat náhlou srdeční selhání. Srdeční selhání: užívání léků správ; Snažte se vyhnout léky, které mohou srdeční selhávání horší. Předtím, než začnete užívat jakýkoliv nový lék, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka, pokud je to bezpečné, aby se se svými selhání srdce léky. Srdeční selhání: Vyhnout Léky, které dělají Příznaky Wors; Vezměte s nízkými dávkami kyseliny acetylsalicylové každý den, pokud Vám jej lékař radí, aby se zabránilo mrtvice nebo infarkt. Ale vyšší dávky aspirinu mohou vytvořit svůj srdeční selhání horší. Tak poraďte se se svým lékařem o tom, jak moc brát.

Jíst zdravé potraviny; Srdeční selhání: jíst zdravou Die; Omezte sodíku. Váš lékař může doporučit, abyste omezit sodíku na méně než 2,000 mg denně. Omezením sodíku vám může pomoci cítit se lépe a prevenci náhlé srdeční selhání. Příliš mnoho sodíku ztěžuje si již oslabené srdce pumpovat. Tekutina může vybudovat v plicích -making to těžší pro vás dýchat, a ve vaší nohou, kotníků, nohou a břicha. Zdravé stravování: Jíst méně sodíku nízkým obsahem soli stravy: Konzumace Ou; Cvičit pravidělně. Pokud nejste již aktivní, lékař může chtít začít cvičit. Nezačínejte cvičení, dokud jste mluvil s lékařem, aby cvičební program, který je pro vás bezpečné. Dalo by se to udělat v rehabilitačním programu srdeční nebo na vlastní pěst. Srdeční selhání: Aktivita a Exercis; Zkontrolujte svoji váhu ve stejnou dobu každý den; Srdeční selhání: Kontrola se odváží; Snažte se zhubnout, pokud máte nadváhu. Jíst stravu srdce zdravé a pravidelné cvičení vám pomůže zhubnout. Dokonce i několik liber může být rozdíl; Nekuřte. Pokud kouříte, pokuste se přestat. Kouření zvyšuje riziko onemocnění srdce a ztěžuje výkon. Vyhnout se pasivnímu kouření příliš; Omezit alkohol. Umírněné pití není nic víc než 2 nápoje denně u mužů a 1 nápoj denně pro ženy; Omezte tekutiny v případě potřeby; Srdeční selhání: Sledování Váš Fluid; oxygenoterapie. Váš lékař může doporučit kyslíkovou terapii ke snížení dušnost a zvýšit vaši schopnost vykonávat.