Srdce zdravé výživy

Jíst srdce -healthy strava je jedním z nejdůležitějších kroků člověk s onemocněním srdce je třeba přijmout. Správné výživy je nezbytné pro řízení příznaky onemocnění srdce a prevenci další komplikace. Nejen, že může správná strava pomůže zpomalit proces tepny-ucpání, ale v kombinaci s úpravou životního stylu pozor, to může dokonce zastavit nebo zvrátit zúžení tepen.

Sloužit více zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků, a luštěniny. Tyto potraviny mohou být jedním z nejsilnějších strategií v boji proti srdečním onemocněním; Vyberte si tukových kalorií moudře. Mějte na paměti tyto cíle

Podávají paletu – a právě správné množství – bílkovinných potravin. Obyčejně jedené bílkovinné potraviny (maso, mléčné výrobky) jsou jednou z hlavních příčin onemocnění srdce. Snížit tuto nutriční rizikový faktor tím, že vyrovná zvíře, ryby a rostlinné zdroje bílkovin. Pro živočišné bílkoviny, libové možností, jako například kuřecí nebo krůtí, jsou nejlepší; Limit spotřeby cholesterol. Dietní cholesterol může zvýšit hladinu cholesterolu v krvi, a to zejména u vysoce rizikových osob. Omezující dietní cholesterol má bonus: Budete také vystřihnout nasycených tuků, jako cholesterolu a nasycených tuků se obvykle nacházejí ve stejných potravin. Dejte svou drahou polovičku energii tím, že slouží komplexních sacharidů (například celozrnný těstoviny, sladké brambory, celozrnné chleby) a omezit jednoduché cukry (například pravidelné nealkoholických nápojů, cukr, cukrovinky); Krmit své milovaného člověka pravidelně. Přeskakování jídel často vede k přejídání. Tím, že slouží pět až šest mini-jídla můžete pomoci své blízké jeden kontrolní hladina cukru v krvi, efektivněji spalovat tuk kalorie a regulovat hladinu cholesterolu v krvi.