srdce-zdravá výživa swapy: rostlinný olej, celá zrna, fazole a další

Zde je k zamyšlení: Co jíte a pití si můžete uložit své burzovní!

Ateroskleróza – kornatění a zúžení tepen – dostává hodně špatné tisku, ale k tomu dobrý důvod. Tento progresivní proces tiše a pomalu blokuje tepny, čímž průtok krve v ohrožení; Ateroskleróza je Obvyklou příčinou infarktu, mrtvice a onemocnění periferních cév – což spolu se nazývají “kardiovaskulární onemocnění”. Kardiovaskulární onemocnění je číslo 1 zabiják v Americe, s více než 800.000 úmrtí v roce 2005; Jak se ateroskleróza vyvíjet? Kdo to dostane, a …

Nemusíte přepracovat svou kuchyni jíst jídlo, které jsou dobré pro vaše srdce a pasu. To může být tak jednoduché, jak obchodovat jedno jídlo pro druhé.

Když přijde na zdraví srdce, máslo nedělá všechno lépe. Je to špičkový zdroj nasycených tuků, což vyvolává svou úroveň tepny-ucpání LDL cholesterolu.

Vařit s rostlinným olejem místo, jako je olivový, řepka, kukuřice, nebo světlice. Mají zdravější nenasycené tuky. Harvard vědci zjistili, že nahradí 5% svého denního kalorií z nasycených tuků s nenasyceným druhu snížit riziko srdečních onemocnění o 15% na 25%.

Celá zrna jsou načteny s vlákniny, která pomáhá snižovat hladinu LDL, nebo “špatného”, cholesterolu. Každá jedna unce porce, že budete jíst každý den může snížit pravděpodobnost úmrtí na srdeční choroby o 9%, podle studie zveřejněné v JAMA Internal Medicine.

Navíc to trvá vaše tělo déle tráví vlákninu, takže si pobyt plný déle. To může pomoci budete jíst méně kalorií a držet se zdravou váhu

Sdružení Heart doporučuje získat alespoň 3 porce celozrnných výrobků denně. Zasáhnout tuto ochrannou známku, zkuste tyto substituce

I když je to v pořádku mít občas hamburger nebo steak, nasycené tuky v červeném mase bolí srdce.

Na oběd, jít u kuřat, krůt, nebo ryby místo. Nebo zkuste mísa dělaná s fazolemi.

Se snaží rozhodnout, jak připravit rybu na večeři? Do vašeho srdce laskavost a už jej smažit. Grilovat nebo péct místo.

Když se smažit jídlo, strouhanka pohltí další tuk. To znamená, že budete jíst více tuku, který je často nezdravé nasycené laskavý. To může přidat až: Jedna studie publikovaná v časopise Journal of Heart Association ukazují, že lidé, kteří jedí smažené potraviny jednou až třikrát týdně, jsou o 24% větší pravděpodobnost, že srdeční selhání, než ti, kteří mají méně než jedna porce týdně.