skvělé způsoby, jak pracovat doma

Ve chvíli, kdy jste se dostali do pravidelným cvičením spolu přichází zima hodit klíče do věcí. Místo toho, aby se těší na Vaši běhat po okolí, zjistíte sami chtějí přezimovat a pít horkou čokoládu.

Zahřát. Dát na nějakou hudbu, která vám dává pocit, jako pohybující se a tance kolem obývacím pokoji; Chodit nahoru a dolů po schodech; Dělat činka kroutí a lisy (pokud nemáte závaží, pomocí plné láhve na vodu); Dělat asistované dřepy, aby vaše záda na fitness míč proti zdi nebo pomocí opěradlo pohovky pro podporu; Stín box. Khan používá tuto jednoduchou kombinaci: zvedání a spouštění levou nohu, úder s pravým ramenem, pak doleva, pak zvedání a spouštění pravou nohu; Plot (vy ani nemusíte meče). Předstírejte, že jste drží meč v každé ruce. Vytvořte X vzor stojí na místě, pak se pohybuje dopředu a dozadu; Hop na rotopedu nebo běžícím pásu – nebo něco jiného, ​​použít vážený hula hoop. Pokud nemáte některý z těch, prostě vrátit do tance; Ještě břišní drtí (uspořádá vážený míč pro větší odolnost proti); Ochladit James Brown je “I Feel Good” – nebo cokoliv naladit cítíte dobře.

Ale můžete setřást tohoto chladného počasí propadu. Jen myslet na zimu jako příležitost experimentovat s některými novými indoorových aktivit.

“V zimě, je to výzva, přiznejme si to,” říká fitness poradce Michael Stefano.

Při nepřízni počasí je teplo, jsme posekat trávník a plevel na zahradě, kromě plavání, tenis nebo jízdu na kole.

Je velmi těžké obnovit, že (úroveň aktivity) v zimě, “říká Stefano, bývalý hasič, který je autorem Požárnické tréninku.” Je zima a tma po celou dobu.

Když nemáte pocit, podobně jako cvičení, nevykonávají moc: vyzkoušet mini-cvičení. Cvičení, které pracují více než jednu svalovou skupinu najednou – jako dřepy, výpady, kliky (i ty modifikované), fošny, a dipy – umožňují zabalit svůj silový trénink dříve.

Tři nebo čtyři pohyby, tři nebo čtyři dny v týdnu, “je Stefano návrh Říká 15-20 minut za sezení je vše, co opravdu potřebujete, aby zůstali silní.” Nebojte se o tom, kolik sad. Ať je to krátké, sladké a intenzivní.

Ray Khan, fitness trenér a majitel Kickfit atletického Center v Denveru, balení hodně do 20- nebo 30-ti minutové cvičení pro své klienty.

Zde je příklad tvůrčí, kompaktní tréninku (provést každý pohyb po dobu 2-3 minut)

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …