si dovolenou záře

I oloupat jednou za dva dny, jemně a rychle, takže nemám dráždit pokožku. Většina žen si myslí, drhnutí delší a těžší je lepší, ale záře pochází z rovnováhy. V zimě, masírujte pokožku růžového oleje, olivového nebo vitamín E oleje jsou příliš těžké, než vyjdete ve sprše, pak jemně naneste peeling na vrcholu oleje, který funguje jako ochrannou vrstvu.

1980 červenat vzhled, kde je to jen pruh barvy pod lícní kosti a do chrámu. Chci křičet pokaždé, když vidím, že! Nekartáčujte až do chrámu už-ve skutečnosti jdou v opačném směru. Blend správnou barvu na lícní kosti pomocí kulatého zdvih s boční straně kartáče. Ruměnec by jen zlepšit zdravý vzhled pokožky a přidat mírný flush.

Vytvořte vzhled podpisu bez poslouchat všechna pravidla. Všichni jsme slyšeli, že pokud máte velké rty, neměli byste nosit červenou rtěnku. Ale Scarlett Johansson, který má nádherné plné rty, na sobě červenou rtěnku po celou dobu, a vypadá to báječné! Není to pravidlem, stejně jako je to vaše osobnost. Chtěli byste nosit červenou rtěnku a být pohodlné, nebo byste byl rozpačitý a cítit směšné?

Podívejte se na sebe s láskou. Když se podíváte do zrcadla, nezačnou se, “Dívám se tak unavená, mé oči opuchlé, moje rty jsou popraskaný.” Já jsem bojoval s touto celý svůj život, ale teď jsem shovívavější a jemný. Pokud nemám vypadají unaveně, hodím na rtěnku probudit mou tvář. Pak Říkám si: “Vypadáš dobře!

Mercier nová kniha, The New Tajemství krásy: Váš Ultimate Guide na bezchybnou tvář, je v knihkupectvích dnes. Přihlaste se k redbookmag / Mercier pro více zasvěcených tajemství krásy a poradenství.

Velký! Tam jsou vždy nové tipy, které mohou vaše pleť vypadat lépe.

Získat požadovaný vzhled s naší osobní pleti hodnotitelem.

Triky dát své nejlepší tvář kupředu.

Děláte si jeden z těchto společných chyb?

Vše, co potřebujete vědět o nádherné řasy.

Jak zatáčku gelu mohou pracovat kouzlo pro váš make-up.

Fakta o kosmetických přísad.

Triky vypadat červených koberců připraven.