rybí tuk, omega-3 DHA a EPA výhody a fakta

Ryby a omega-3 mastných kyselin. Pokud se budete držet krok s nejnovějšími zprávami výživy, můžete mít dobrou představu o tom, co nabízejí. Ale pokud jste stejně jako mnoho lidí, stále nelze říci své omega-3 mastné kyseliny z vašich omega-6s – a vy si jistý, jak to sakra nemůže vyslovit eikosapentaenovou kyselinu. To je v pořádku. Naše rybářské expedice objevila několik zajímavých faktů podělit o omega-3 mastných kyselin a ryb.

Omega-3 fatt y kyseliny se nacházejí v tukových vrstev studené vody ryb a korýšů, rostlinných a ořechových olejů, angličtina vlašské ořechy, lněné semínko, řasy olejů a F ortified potravin. Můžete také získat omega-3 mastné kyseliny jako doplňky. Potraviny a doplňovat zdroje těchto mastných kyselin se liší ve formulářích a částek, které obsahují.

Existují dva hlavní typy omega-3 mastných kyselin

Kromě omega-3, ryby s vysokým obsahem bílkovin, vitamínů a minerálů. A je to nízkým obsahem nasycených tuků.

Stovky studií vyplývá, že omega-3 mastné kyseliny, může poskytnout určité výhody pro širokou škálu onemocnění: rakovina, astma, deprese, kardiovaskulární choroby, ADHD, a autoimunitních onemocnění, jako je revmatická artritida.

Jak by mohlo být mastných kyselin, takže b eneficial k tolika různých podmínkách?

“Všechny tyto nemoci mají společný vznik zánětu,” říká Joseph C. Maroon, MD, profesor a místopředseda oddělení neurochirurgie na University of Pittsburgh School of Medicine. Spoluautor rybího tuku: The Natural protizánětlivé, Maroon říká, že v dostatečně velkém množství omega-3 je re objemného zánětlivý proces, který vede k mnoha chronických onemocnění.

Z těchto a dalších důvodů, ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb (HHS), přičemž v US Department of Agriculture (USDA), přičemž Heart Association a Association dietní doporučují jíst dva 8-unce porce ryb každý týden.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …