růst a vývoj, ve věku od 2 do 5 let – téma řazení

V věku mezi 2 a 5 jsou často nazývány předškolním věku. Během těchto let, děti se změní z neohrabané batolat do živých průzkumníky jejich svět. Dítě se vyvíjí v těchto hlavních oblastech

Učení, co je normální pro děti v tomto věku vám může pomoci odhalit problémy včas nebo se cítí lépe o tom, jak vaše dítě dělá.

Rutinní prohlídky jsou obvykle naplánovány několikrát v průběhu věků 2 až 5. Tyto rutinní prohlídky se nazývají také podřízený návštěvy. Jsou důležité pro kontrolu problémů a aby se ujistil, že vaše dítě roste a vyvíjí podle očekávání.

Během těchto návštěv, lékař

Dobře dítě návštěvy jsou dobrý čas mluvit se svým lékařem, zda má nějaké problémy, které máte o zdraví, růstu, či chování vašeho dítěte. Mezi návštěvami, zapište jakékoliv otázky, které chcete zeptat se lékaře příště.

Dejte svému dítěti fyzickou zkoušku; Dejte svému dítěti veškeré potřebné záběry; Vážit a měřit své dítě, jak on nebo ona srovnání s ostatními dětmi stejného věku; Klást otázky týkající se chování vašeho dítěte a vaši rodinu; Zeptejte oblíbené činnosti či přáteli vašeho dítěte.