pyly trav alergie

alergie Trends

Spousta lidí jsou alergičtí na pyl, která pochází z trav. Přináší na příznaky, jako je rýma nebo ucpaný nos, svědění očí a kašel.

Zajímá vás, pokud váš otravování za studena je vlastně alergie? Nebo co o svém novém krém, který dělal rukama vypukne? Rozlišování alergii z non-alergické podmínka není vždy úkol jednoznačné. Ale věděl rozdíl může někdy pomoci vyřešit co tě churavějící, což by mohlo znamenat rychlejší úlevu; Mary pole ví, jak těžké zvýraznění alergie může být. 64-letý Bronx rezident řekne, že byl přesvědčen, že její časté úly byly způsobeny něco v …

Ty mohou být alergičtí na jediném druhu trávy nebo mnoho.

Trávy mají tendenci začít růst brzy na jaře. V pozdním jaře a počátkem léta, uvolňují pyl do vzduchu. Vítr jej nosit na míle daleko.

Pyly trav je mikroskopická. Nesmíte vidět ve vzduchu. Ale pokud jste alergičtí, vaše tělo může dokonce reagovat na malé částky.

Suché, větrné dny. Vítr nese pylu v ovzduší, zvláště když je sucho a slunečno. Když je zima nebo vlhko, množství pylu jsou obvykle nižší.

Některé potraviny. Pokud jste alergičtí na trav, vaše příznaky jsou více pravděpodobné, že bude vyvolána zejména ovoce a zeleniny, které mají proteiny, jako jsou ty v pylu. Čerstvá celer, melouny, broskve, pomeranče a rajčata vám může dát svědění pocit v ústech.

Neposečené trávník. Většina druhů trav uvolňování pylu pouze tehdy, když růst vysoký. Pyl pochází z nadýchaný květu, který roste na vrcholu. Pokud se budete držet váš trávník sekat, to je méně pravděpodobné, že k uvolnění pyl. Ale Bermuda trávy a některé další typy mohou ještě uvolnit Kejchal věci, i když jej udržet krátká.

Se nechat vyšetřit. Je to jediný způsob, jak zjistit, jestli opravdu jsou alergičtí na trávy, nebo je-li něco jiného způsobuje vaše příznaky.

Vyhnout se svými spouští. Zavřít okna na větrných letních dnech. Při zahrada masku.

Bermud; Johnso; Kentuck; Orchar; Redto; Ry; Sladká verna; Timothy

Přehodnotit svůj trávník. Může se to zdát drastické, ale pokud jste si jistý, že udá ve vašem dvoře jsou příčinou vašich příznaků, mohli byste je smazat. To by mohlo přispět k jejich nahrazení s partou trav – jako celoroční jílek a kostřavy luční. Tyto typy nekvetou a uvolňovat pyl, dokud to 12 palců nebo vyšší.