potravinové alergie léčba Přehled

alergie Trends

Nejlepší léčba fo; potravinové alergie je vyhnout se potraviny, které způsobuje th; alergie. Když to není možné, můžete použít léky taková; antihistaminika pro mírných reakcí a adrenalin pro závažné alergické reakce. Promluvte si se svým lékařem o akčním plánu anafylaxe.

Pokud vaše dítě má mléko nebo sójové alergie, vy; Lékař může naznačovat, že buď jste změnit vzorec nebo že jste krmit své dítě jen mateřské mléko; Speciálně připravené formule jsou k dispozici pro kojence, kteří mají sóju a mil; alergie.

Pokud yo; máte závažnou alergickou reakci, vaše první silni; může být provedeno v pohotovosti nebo havarijní personál. Budete mít; výstřel o; epinefrin k zastavení dalšího uvolňování histamin; a uvolnit svaly, které vám pomohou dýchat.

Pokud lékař předepsat; adrenalin, vždy s sebou. Je důležité dát epinefrin výstřel hned. Váš lékař nebo lékárník vás naučí, jak dát si injekci, pokud ji budete potřebovat. Ujistěte se, že zkontrolovat expiratio; Termíny na léky, a nahradit léky podle potřeby.

Pro krok za krokem návod, jak dát ránu, viz

Měli byste také nosit lékařské pohotovosti náramek nebo jiné šperky, které uvádí své potravinové alergie. Můžete Orde; lékařské pohotovosti šperky přes většinu lékárnách nebo na internetu.

Jídlo orální imunoterapie (OIT) je studována jako způsob k léčbě potravinové alergie. Pod dohledem, osoba bere v malých denních dávek potravin alergenu ústy nebo pod jazykem. Cílem je pokusit se přimět imunitní systém tolerovat alergen tak, že tělo nebude reagovat, jak špatně na tom. Tento jev se nazývá znecitlivění. Promluvte si se svým lékařem, pokud se chcete dozvědět více o klinických zkoušek pro tento a další nové léčby být studován.