potravinové alergie, kdy volat lékaře

alergie Trends

Zavolejte lékaře nebo jiné záchranné služby okamžitě, pokud jste měli závažné reakce v minulosti ze stejného jídla a podobné příznaky se vyvíjejí. Máte-li adrenalin předepsal lékař pro závažné alergické reakce, dát si adrenalinu střelu před voláním o pomoc. Pokud je to možné, má někdo jiný hovor, když dáte si výstřel.

Larissa Stouffer z Melrose, Mass., Obvykle kýchá ne jednou, ne dvakrát, ale třikrát. Ona kýchne, když se dostane do auta, jestli je to slunečno venku, ale ne, když je zataženo, její táta dělá totéž. A jakmile se objeví nějaké mátový žvýkačku do úst, z přichází achoo; Stouffer, 30, není jediný, kdo má nestálou nosem. Mnoho lidí kýchání při zvláštních okamžicích – například po cvičení, vytrhávání obočí, na slunci, nebo po sexu; Zde jsou důvody, proč by zahození …

Zavolejte svého lékaře nebo ihned jiné pohotovostní služby, pokud máte některý z následujících příznaků

Pokud jste svědky těžkou alergickou reakci a člověk upadá do bezvědomí, volejte 911 nebo jiné záchranné služby okamžitě.

Pokud se vaše potravinové alergie jsou příznaky se zhoršují, kontaktujte svého lékaře. Je důležité vědět, které potraviny jsou na vině, takže můžete vyhnout se jim.

Pokud se vaše potravinové alergie jsou příznaky nejsou zhorší nebo nejsou příliš závažné nebo obtěžující, můžete zkusit eliminovat podezřelé potraviny ze svého jídelníčku, zda příznaky vymizí.

Následující zdravotníci mohou hodnotit a léčit mírné potravinových alergií

Specialista Alergie může být zapotřebí, pokud

Můžete být rovněž odkázáni na jiné odborníky, jako je například

Registrovaný dietolog vám může pomoci udržet vyváženou stravu, i když nemůžete jíst některé potraviny. Dietolog může také pomoci naučit se, jak se vyhnout skryté alergeny v potravinách a dá vám představy o tom, jak se dělá substituce v receptech.

Rapid otok hrdla nebo tongu; Potíže s dýcháním, sípání, kašel nebo hluboké, bledý obličej nebo modré rty nebo ušního lalůčku; Pocit Fain; Známky šoku VČETNĚ; Točení hlavy nebo pocit, že se chystáte přejít ou; Neklid, zmatenost, nebo pocit hrozící doo; Vlhká, chladná kůže, případně úporné sweatin; Slabost, žízeň, nevolnost nebo zvracení

Rodinné lékařství physicia; Pediatricia; Internis; Nurse practitione; Asistent fyzika

Při přípravě na vaše jmenování, Tvorba většinu svého jmenování.

Je potřeba identifikovat potraviny, které vyvolávají alergické reakce; Vaše práce nebo do školy provedení nebo kvalita života je ovlivněn, protože příznaky alergie nebo lék vedlejší účinky; Máte jiné zdravotní potíže, jako je opakující se astma.

Dermatolog k léčbě alergické kožní problémy; Plicní specialista, při středně těžké až těžké astma je také přítomen.