Posádka Hearst, běží zpět k San Francisco 49ers

JMÉNO: Garrison slyší; TEAM: San Francisco 49er; POLOHA: Běh bac; ZRANĚNÍ: Původní zlomená lýtková kost, je to možné nekróza.

Nekróza: Bo Jackson (kyčel), pro fotbal a baseball

Hearst rozbil lýtková kost v jeho levé nohy na první hře od rvačky v NFC divizní playoff utkání proti Atlanta Falcons v lednu 1999. Hearst zachytil levou zásek na trávníku poté, co byl otočil o Falcons obranný konec Chuck Smith po sedmi -yard běh v prvním čtvrtletí.

Hearst je zotavení z operace postupovala pomalu, protože oběhových komplikací bránících dostatečný průtok krve do poškozené oblasti a kotníku a chodidla. V červenci 1999 ortoped Michael Mont, MD, provedl operaci, aby se pokusili stimulovat tok krve do Hearstova nohy, přimět jej, aby si ujít celou sezónu 1999-2000.

Hearst byl třetí celkový výběr v 1993 návrhu z University of Georgia. Hnal pro více než 1000 yardů pro Arizona Cardinals v roce 1995. San Francisco podepsal Hearst jako volným hráčem bez omezení v roce 1997. Přes hraní v pouhých 13 her, ve své první sezoně se 49ers, Hearst spěchal pro 1,019 yardů. Stýskalo se mu po čtyři hry, včetně vítězství v play-off nad Minnesota Vikings, se zlomenou klíční kostí.

Následovat 1997 období, 49ers roztrhal smlouvu Hearstovu dvouleté a podepsal jej na nové pětileté dohody v hodnotě 15.100.000 $ přes 2002. Hearst dokončil 1998-1999 sezonu na druhém místě v NFC v spěchání (za Atlanty Jamala Anderson) s kariéru-high 1.570 yardů.

Obě kosti bérce jsou tibie (holenní kosti) a lýtkové kosti. Fibula je tenká kosti na vnější straně holenní kosti a, stejně jako holenní kosti, jde od kolen na kotníku. Menší lýtková kost zlomí častěji. Oba nižší kosti končetin jsou náchylné k narušením, že jsou blízko k povrchu a donutit přímo ovlivňuje kost. Také jsou zde není mnoho ochranných měkkých tkání kolem nich.

Vždy existují obavy o možnosti přidružené k poškození cév a nervů okolních zlomeniny dolní nohou. Pokud je ohrožena velká céva, může to způsobit nekrózu – smrt tkání a kostí. V tomto případě se může stát zranění končetin ohrožující.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …