poruch srdečního rytmu a jízda – přehled témat

Máte-li arytmie nebo ICD, který dělá to nebezpečné pro vás řídit, lékař by se mohlo zdát, že zastavení řízení, alespoň na krátkou dobu.

Není to tak dávno, pokud váš lékař řekl, že jste třeba lék na ředění krve, aby se zabránilo mrtvici, jste nemuseli přemýšlet příliš těžké o tom. Warfarin (Coumadin) byl jediný způsob, jak jít. Ale už ne. Se čtyřmi dalšími léky vyzvednout z budete muset udělat malý domácí úkol zjistit, co je nejlepší pro vás; “Není to one-size-fits-all volba,” říká Bruce Lindsay, MD, z Cleveland Clinic. Hodně záleží na vaše celkové zdraví a životního stylu.

Toto téma je o jízdě soukromých vozidel. Pro obchodní řízení, vláda má zvláštní předpisy o jízdě, když máte určité zdravotní potíže.

Omezení práva řídit záviset na několika faktorech. Lékař činí doporučení na základě: 1

Můžete řídit s arytmií, pokud to nezpůsobí příznaky, které dělá to nebezpečné pro vás řídit.

Lékař by se mohlo zdát, že byste řídit, alespoň na krátkou dobu, pokud máte příznaky, jako jsou zmatenost, závratě, závratě nebo ztrátu vědomí. Pokud se tyto příznaky stane, když jste jízdy, mohli byste způsobit dopravní nehodu.

Arytmie, které by mohly omezit schopnost řídit zahrnovat

Jakékoli příznaky, které jste měli, jako mdloby; Příčinou vašeho arytmie; Pravděpodobnost, že vaše arytmie bude opakovat; Pokud váš arytmie byla úspěšně léčena; Pokud váš ICD vám dal šok arytmie.

Pokud učinil Váš arytmie omdlíte (ztratit vědomí), Váš lékař může doporučit neřídí unti; Arytmie byla úspěšně léčena; Arytmie nebyla opakovalo po dobu několika měsíců; Příčina arytmie byla identifikována a opravena.

Fibrilace komor; Komorové tachykardie; Supraventrikulární tachykardie; bradykardie; Další důvody pro mdlob, jako je vazovagální synkopy nebo citlivost karotického sinu.