nejčastější dotazy týkající se zdraví dětí

Vsadíte kojení bude dělat rozdíl, říká James Sears, MD, pediatr Sears Family dětské praxe v San Clemente, Kalifornie, a autor několika knih, včetně The dítě spát knize:. Kompletní průvodce dobrý noční odpočinek pro celá rodina. Rovněž bude mít velký rozdíl ve zdraví matky.

Pro začátek, říká, mateřské mléko posiluje imunitu a pomáhá chránit dítě proti některým nemocem a infekcím, včetně ušní infekce, alergie, zápal plic a sípání. Kojení může také zabránit SIDS, nebo syndrom náhlého úmrtí kojenců.

Pro maminky, kojení může snížit riziko vzniku rakoviny prsu, snížit riziko vzniku diabetu typu 2, a budovat silné kosti. To je také řekl, ke zvýšení vazby a pomoci zbavit těch zbývajících těhotenství liber, v závislosti na Sears.

Ale to neznamená, že je to snadné, nebo že je pro každou novou maminku. Tam jsou některé zdravotní, jakož i osobní důvody, proč může maminka kojit, a kojenecké výživy je přijatelnou alternativou. Spolu se svým partnerem, můžete učinit rozhodnutí, které jsou vhodné právě pro vaši rodinu.

Zatímco SIDS zůstává nejčastější příčinou úmrtí kojenců do věku 1, prohlašovat životy asi 2000 dětí ve Spojených státech každý rok, dobrou zprávou je, že existují způsoby, jak výrazně snížit riziko vašeho dítěte. Vždy umístit své dítě na jeho nebo její záda spát NAP a v noci. Také byste měli umístit své dítě na pevnou plochu spánku a udržet měkké předměty, hračky, volný ložní prádlo a postýlky nárazníky z klidového prostoru vašeho dítěte. Dalším ne-ne kouří kolem novorozence.

The Academy of Pediatrics doporučuje kojení a očkovat své dítě v souladu s pokyny CDC jsou dodatečné způsoby, jak zabránit SIDS.

Národní centrum pro zdraví statistiky oznámilo pokles o více než 50% nárůst ceny SIDS úmrtí od roku 1990 a pokles v žaludku spící od 70% do 15%. To je ekvivalent úspory každý rok více než 3500 dětí.

K očkování a autismus debata nezdá se, že jít pryč. K dnešnímu dni, vědecké důkazy nepodporuje hypotézu, že proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám (MMR) vakcína způsobuje autismus, v souladu s Národní institut zdraví dítěte a vývoj člověka v Bethesda, Maryland. Ve skutečnosti je počáteční studie zaplétat vakcíny byla stažena a jeho autor přišel o lékařskou licenci. Některé skupiny stále tvrdí, že konzervační thimerosal, který obsahuje typ rtuti, je zodpovědná za rostoucí míra autismu. Nicméně, kongres zakázala používání thimerosol ve všech standardně používaných dětskými vakcínami v roce 2002.

K dnešnímu dni neexistuje žádný důkaz, že jakákoliv vakcína může způsobovat autismus.

Neexistuje žádný zázračný lék, aby se vaše dítě před nákazou v jeslích nebo ve škole, ale určitá opatření může něco změnit. Hlavním z nich je pravidelné mytí rukou. Použijte teplou mýdlovou vodou a silně se tře po dobu nejméně 20 sekund – o výši čas potřebný k zpívat “Happy Birthday”.

Při výběru denního stacionáře, zkontrolujte na mytí rukou politice závodu, skutečné praxi mytí rukou, a dostupnosti umyvadel, říká Neil Scháchter, MD, lékařský ředitel respirační péče na hoře Sinai v New Yorku a autor příručky dobrý doktor je nachlazení a chřipky. Zeptejte se, aby se ujistil povrchy jsou pravidelně čištěny. Výzkum prezentovány na mediální briefingu ze strany lékařské asociace ukázal, že téměř 50% těchto dotázaných učitelů reportem pravidelně čistit a dezinfikovat svých třídách sami.

To může být obtížné, ale obecně platí, že chřipka je horší, než je běžné nachlazení a symptomy, jako je horečka, bolesti těla, únava, a suchý kašel jsou častější a intenzivnější. Lidé s nachlazení je větší pravděpodobnost, že mají výtok z nosu nebo ucpaný nos. Nachlazení obvykle nemají za následek vážné zdravotní problémy, jako je zápal plic, bakteriální infekce, nebo hospitalizací. Ani chřipka, ani běžné nachlazení vyžadují, nebo se vytvrzují, antibiotiky.

Některé děti dělat dostat časté a bolestivé záněty středního ucha.

Možná jste slyšeli o ušní trubek. Jsou to malé trubičky, že ucho, specialista nosu a krku vložky do bubínku, když je dítě v celkové anestezii. Oni obvykle zůstávají na místě po dobu šesti měsíců do více než rok, aby se zabránilo shromažďování středního ucha tekutiny, zachovat sluch, a zajistit rozvoj včasné řeči (vyhýbáním dlouhé měsíce tlumeným sluchu způsobené středního ucha tekutiny). Poraďte se se svým dětským lékařem, aby zjistil, jestli to může být tím pravým lékem pro vaše dítě.

Dětská obezita je epidemie ve Spojených státech, ale rodiče mohou – a měly by – svým dílem jít příkladem. Udělejte si čas pro celou rodinu k účasti na pravidelné pohybové aktivity, které všichni těší, navrhne Obesity Association, a omezit množství televizi sleduje. Pokud jde o stravování, pokusit se nastavit stejný zdravou stravu pro celou rodinu, a to nejen u vybraných jednotlivců. Jíst jídlo společně u stolu v pravidelných časech. Drobné změny mohou pomoci svým dětem rozvíjet zdravé návyky, které vydrží po celý život.

deficitu pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) postihuje tolik jako jeden z každých 20 dětí. To je poznamenán obtížemi věnovat pozornost úkolům, jako jsou domácí úkoly, hyperaktivita, impulzivnost a, jako jsou potíže zůstat sedět ve třídě nebo pronájmu jiní mluví bez přerušení.

Pokud zjistíte, že tyto příznaky u Vašeho dítěte, měl by být hodnoceny pediatr, školním psychologem nebo zdravotnickým pracovníkem duševní. Hodnocení by mělo zahrnovat PSYCHOEDUCATIONAL testování, pozorování ve třídě i doma, a často zahrnuje oba rodiče a učitele vyplňování formulářů speciální bodování. Dobrou zprávou je, že léčba pro ADHD může pomoci většině dětí. Nejúčinnější léčba pro ADHD kombinovat léky s behaviorální terapie, rodičovskou podporu a vzdělání.

Děti a dospívající mohou být v depresi. Nejde jen o to dospělý člověk nemoc.

Příznaky deprese mohou zahrnovat

Pokud zaznamenáte některý z těchto příznaků, poraďte se s pediatrem vašeho dítěte o získání doporučení k poskytovateli duševního zdraví. Včasná diagnóza a léčba deprese může mít zásadní rozdíl.