mravenec žihadla

alergie Trends

Au! Ty pravděpodobně bude mít spoustu bodnutí. Každý mravenec mohou bodat více než jednou.

Zkuste tyto tipy užít venkovní bydlení, zahradnictví, a pěší turistiku přes vaše alergie; Thick of It: Je tráva stále vysoká? Nosit masku, pokud jste sečení. Nic fantazie – maska ​​levná malíře funguje; Vysoká a Dr; Pylu jsou nejvyšší v horkých, suchých, větrných dnech. Zkontrolujte prognózu před provedením plánů; Dobré Voňavka, Bad Sens; Alergičtí na bodnutí hmyzem? Nenoste vonící deodoranty, parfémy, šampóny nebo vlasové přípravky. Nesou epi pero při turistice; Pomerančový…

Je normální, že malý, svědící bouli, která se obvykle dostane lepší v 30 až 60 minut. Během 8-24 hodin, můžete získat malý puchýř naplněný tekutinou, která vypadá jako hnis (to je vlastně mrtvá tkáň).

Někteří lidé mají větší reakce kolem bodnutí. Například, jeden na ruce může způsobit celá vaše paže bobtnat. Pokud jste v pořádku kromě toho, můžete spustit následující léčbu na vlastní pěst a pak navštivte svého lékaře.

V případě, že bodnutí je velmi velké a bolestivé, lékař Vám může předepsat léky na předpis antihistaminika a steroidy.

Těžká alergická reakce je vzácná, ale může to být život ohrožující. Mezi příznaky patří kopřivka, křeče střeva, s nevolností nebo průjmem, tlak na hrudi, potíže s dýcháním, závratě a otokem jazyka nebo krku. Zavolejte svého lékaře ihned. Máte-li adrenalin kop, použijte ji a opakujte po 5 až 15 minut, pokud vaše příznaky nezlepší. Budete ještě potřebovat lékařskou péči hned poté, co dát si záběry, i když se zdá, vaše příznaky zastavit, aby se zabránilo zpožděnou reakci.

Poté, co jste měli reakce na oheň mravence bodnutí, máte 60% šanci mít podobný nebo horší reakci, pokud se znovu pálila si. Zeptejte se svého lékaře, pokud se alergie záběry by pomohlo, a pokud byste měli mít u sebe adrenalin autoinjektoru. Pokud Vám lékař předepíše jeden, nést dvě injekce s vámi.

ZDROJE

College of Allergy, astma a imunologie: “. Fire Ant Sting Allergy”

Dětská nemocnice Philadelphie: “kopřiva alergií na hmyzí.”