mikrobicidy

Rychlých informací

související odkazy

theernment podporuje výzkum vyvinout mikrobicidy, produkty, které by mohly být vloženy do pochvy nebo konečníku bezpečně blokovat sexuálního přenosu HIV. Mikrobicidu by dodávat činidlo anti-HIV na sliznice lemující povrch vagíny a konečníku přes látky, jako je například gel, intravaginální kroužek, filmem, tablet, čípků, klystýr, nebo pěnou. Důležité je, že mikrobicidní musí být přitažlivé pro použití a snadno integrovat do životním stylu lidí, s rizikem nákazy virem HIV bez ohledu na věk, pohlaví nebo pohlaví.

Ideální antimikrobiální by byla levná, žádoucí, dlouhodobě působící, snadno ovladatelný a obchod, ochranné proti oběma HIV a jiných sexuálně přenosných infekcí, a jsou k dispozici v antikoncepční prostředek a non-antikoncepčních forem.

Vzhledem k tomu, ženy a dívky jsou obzvláště vysokého rizika pro HIV / AIDS v mnoha částech světa, je obzvláště důležité mít efektivní a žádoucí vaginální mikrobicidu jako nástroj prevence HIV, že ženy řídit. AIDS je hlavní příčinou úmrtí na reprodukční věku ženy v zemích s nízkými a středními příjmy.

theernment podporuje všechny fáze mikrobicidní výzkumu od základního výzkumu až po studiích na zvířatech do klinických studií, z nichž mnohé jsou prováděny pomocí theernment financovaný antimikrobiální Trials Network (MTN). Financuje také MTN jsou Eunice Kennedy Shriver Národní institut zdraví dítěte a vývoj člověka a National Institute of Mental Health, obě součástí ofernment.

Nejslibnější theernment financovaný antimikrobiální klinická studie k dnešnímu dni je zkušební ASPIRE, také známý jako MTN-020. Tento velký, mezinárodní studie byla navržena pro testování účinnosti a bezpečnosti rozšířené vaginálního kroužku drog infuze pro prevenci infekce HIV u žen. Cílem studie bylo zjistit, zda je experimentální lék antiretrovirová dapivirine mohl bezpečně a účinně zabránit infekci HIV, když nepřetržitě uvolněna do pochvy ze silikonového prstence nahrazena jednou za 4 týdny. V únoru 2016, vyšetřovatelé ASPIRE hlásil, že dapivirine kroužek bezpečně snižuje riziko nákazy virem HIV o 27 procent v celkové sledované populaci a 61 procent u žen ve věku 25 let a starších, ale neposkytla žádné statisticky významnou ochranu u žen mladších 25 let ,

Stavět na těchto výsledcích, theernment financuje prodlužovací otevřené studie o dapivirine kruhu, v němž jsou všichni účastníci vyzváni, aby použít kroužek pro prevenci HIV. Nová studie, známý jako HIV otevřená studie prevence Extension (HOPE) nebo MTN-025, bude shromažďovat dodatečné údaje o bezpečnosti a přijatelnosti dapivirine kruhu a dodržování účastníků k ní. Kromě toho theernment financuje samostatnou studii, která má zhodnotit, proč dapivirine kroužek nechránil nejmladší ženy zapsal do usilují. Známý jako MTN-034, bude studie se snaží zjistit, zda je kroužek byl neúčinný pro ženy ve věku 18 až 25 let z důvodu problémů s chováním nebo proto, že tam je něco biologicky odlišná o těchto žen, které působí proti ochranné vlastnosti prstenu je.

theernment do fondu další studium Dapivirine vaginální kroužek pro prevenci HIV -Mar. 13, 2016

Vaginální kroužek poskytuje částečnou ochranu před virem HIV ve velkých nadnárodních Trial -Feb. 22, 2016

Q & A: Aspire HIV Prevention Study -Feb. 22, 2016

Infographic: dlouhodobě působící formy prevence HIV