medicína srdeční choroby: důležitou součástí vašeho léčebného plánu

Antikoagulanty jsou někdy označovány jako “lék na ředění krve.” Tento typ léku srdečního onemocnění pomáhá předcházet sraženin v krevních cévách. To může pomoci zabránit srdeční infarkt nebo mozkovou mrtvici, která jsou často způsobeny sraženin. Nicméně, antikoagulanty nemůže existujících sraženin odejít.

Příklady antikoagulantů zahrnují

Tento typ léku onemocnění srdce pomáhá předcházet sraženin v cévách. Dosahuje toho tím, že brání shlukování krevních destiček od sebe.

Lékař může předepsat antiagregační léky v těchto případech

Příklady protidestičkový medicíny patří

Někteří lidé nemusí být schopni přijmout protidestičkové léky, pokud jsou v ohrožení pro krvácení.

Alfa-blokátory může pomoci snížit krevní tlak. Dělají to tím, že sníží nervové impulsy, které říkají vaše zúžení cév. Vaše cévy zůstanou uvolněná, snižuje celkový krevní tlak. Doxazosin (Cardura) a prazosin (Minipress) jsou dva příklady z mnoha alfa-blokátorů.

Tento typ léku onemocnění srdce může pomoci v těchto směrech

Zde je návod, jak ACE inhibitory fungovat: Zabraňují vaše tělo od tvorby angiotensinu II. Angiotensin II je hormon, který způsobuje, že cévy utáhnout. Vzhledem k tomu, ACE inhibitory snížit množství tohoto hormonu v těle, vaše cévy zůstanou uvolněná. Krev proudí snadněji přes cév, snižuje celkový krevní tlak. Vaše srdce nemusí pracovat tak tvrdě, aby pumpovat krev do nádob svých.

Mezi příklady inhibitorů ACE patří