máte bolesti, který sestřeluje noze? úlevy pro ischias

Amy McGorry

Stejně jako medvědi z režimu spánku, mnozí z nás setřást zimní rez a těší outdoorové sporty. Někdy úpravy svého tréninkového programu (např. Změnou na venkovních plochách nebo znovuzavedení sezónních sportů) se mohou nechat se bolesti a bolesti. Jedna taková bolest může být zpět bodnutí známý jako ischias, což může způsobit bolest sestřelit nohu. Dobrou zprávou? Studie ukazují, že většina ischias trpící reagují na konzervativní léčbu během několika týdnů.

Čtěte dál a vidět, jak k prevenci a úlevě od bolesti ischias.

Sedacího nervu vede z dolní části páteře do hýždí a dolů nohy a do nohou. To dodává pocit a sílu bércové svaly. Nerv se může stát podrážděné, pokud se dostane “sevření” z těsného svalu (jako je například piriformis svalu hýždí) nebo kýly nebo vyboulení disk na zadní straně. Strukturální problémy související s pánve a páteře – jako je stenóza nebo spondylolistézy – může také vyvolat ischias.

Ischias obvykle postihuje jednu nohu. Postižení mohou cítit ostrou bolest, necitlivost, brnění a možná slabost podél nohy, lýtka a / nebo prsty. Dojde-li k střeva nebo močového měchýře inkontinence nebo “kapka noha” (takže nelze zvednout nohu), dostat se k lékaři co nejdříve. Chirurgie je někdy nutné pro zmírnění tlaku, když se struktura tlačí na nerv nenechá se.

Ischias často vychovává svou ošklivou hlavu, když jsou přítomny svalové nerovnováhy. Těsné, krátké svaly v přední části stehna (psoas, čtyřhlavého) může udržet svaly v zadní části boků správně dělat svou práci. Tento scénář může způsobit nevyvážené remorkér-o-válka mezi svými slabými a silnými svaly, což má za následek vaší páteře není podporován efektivně. V důsledku toho, svaly obklopující páteř a vaše obratlů disky mohou umístit tlak na sedacího nervu, dráždí ji.

Řidičské také doslova stává “osina v zadku” vypořádat se s. Sedí na napjaté svaly, které podrážděný sedacího nervu prochází může vyvolat bolestivé zingers do nohy a učinit je uvízl v provozu ještě více nesnesitelné.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …