Manipulace s smutek a touhu po velké ztrátě – přehled téma

Smutek a touha po milované osoby, objektu, nebo způsob života, že jste ztratili jsou nejčastější a očekávané pocity, které nastanou po případnou ztrátu.

Když přijde na řešení problémů, dostatek spánku může být opravdu tajemství úspěchu; Vezměte si příklad z Kate Miller, vlastník Charlieho Playhouse, výrobce sci-vzdělávacích hraček. Miller byl zápasí s problémem celé týdny. Ale jednou ráno odpověď odebere do její mysli, když se probudila. Chtěla navrhnout hru, která by učit děti o přirozený výběr, zatímco nechali pobíhat a bavit; “Bylo to spánek, který to všechno dohromady,” říká Miller, 42, z Providence, …

Ačkoliv by se mohlo zdát, že vaše pocity smutku a touhy bude trvat věčně, připomenout si, že tyto pocity zmenší, jak plyne čas.

Pokud se ocitnete bytí příliš citlivá a snadno uražený tím, co ostatní lidé říkají a dělají, můžete

Při pohledu na fotografiích, sledování videa, nebo výměnu příběhy s jinými lidmi o vaší ztráty; Účastnit se aktivit, které uznávají a Mark velkou ztrátu, jako je pohřeb nebo pamětní služby po smrti. Ty mohou rovněž zahrnovat činnosti, jako je rozloučenou párty pro své přátele nebo setkání znovu vybudovat komunitu poté, co byl zpustošen povodní; Aktivně podílí na normální den-to-day činnosti. Být aktivní a účastnit každodenních činností vás udrží se zaměřil v současnosti.

Pauza na chvíli předtím, než reagovat na to, co považujete za necitlivý komentář nebo akce. Soustřeďte se na dýchání, počítat do 10, nebo recitovat krátkou modlitbu nebo báseň, která vás uklidňuje; Připomeňte si, že jste ve stresu a nejednají jako obvykle; Zeptejte se kolem sebe lidi, aby vám nějaký čas na přizpůsobení se vaší nové životní situaci; Držet se od stávat posedlý myšlenkami na necitlivý připomínky; Zaměřit se na dobrotu kolem vás. Děkuji ti, kteří byli péči a laskavý k vám.