mají super zdravé Super Bowl oslavu!

Jedete na Super Bowl párty, ale vy jste slíbil, aby se zabránilo poklesy, čipy a křídla za každou cenu. Přesto je to oslava, takže pár piv nebo míchané nápoje nemohl dělat příliš velké škody …. Nebo by mohli?

Obvykle si nemyslím, že z nich ve stejné lize jako nezdravé potraviny. Přesto kalorií z nápoje lze přidat až rychle, a to zejména v případě, že obsahují alkohol. Jeden gram alkoholu má 7 kalorií v porovnání se 4 pro sacharidů a bílkovin. Takže unce za unci, můžete konzumovat téměř dvakrát tolik sacharidů a bílkovin pro stejný počet kalorií!

Takže jak oslavit Super Bowl, je třeba sledovat a dělat inteligentní rozhodnutí o své spotřebě nápojů. Volba je na vás rozhodnout – kam bys raději, aby si své kalorie?

Sklenice vína nebo piva má zhruba 125 až 150 kalorií, jo? Možná, záleží na velikosti skla a jak často doplňovat, že sklo. Je těžké přesně vědět, kolik jste spotřebovány, protože příliš často, sklo je neustále doplňován. Je to bezpečné říci, že průměrná velikost porce vína a alkoholických nápojů je obvykle víc, než si myslíte, že je.

Důvtipný Dieter skončí jedna porce pak přepne do nealkoholických nápojů, nekalorické, jako perlivou vodou před zvažuje další podávání alkoholu. Tímto způsobem můžete nejen snížit riziko nadměrné konzumace kalorií a alkoholu, ale tato strategie také pomáhá splnit vaše potřeby tekutin. A vaše hlava vám poděkuje ráno, když jsi vzhůru pocit štěpkovač bez kocoviny!

Nejen, že koktejly zvýšení kalorií, ale mají také silný vliv na náladu a zábran. Vaše odhodlání může být opravdu silný jít do té strany, ale po několika málo skleničkách, můžete zjistit sami tupě přejídání matice, dipy, nebo jakékoli jídlo je na dostřel. Ještě jeden důvod omezovat svou spotřebu!

Nealkoholické nápoje jsou obvykle dodávány v 12-unce šálků a přidejte dobré 150 kalorií v jedné porci. Zatímco 150 kalorií nemusí znít jako hodně, je to většinou cukr. Super velikost a to můžete zabalit 400 kalorií bez mrknutí oka. A co je horší, že tekuté kalorie plnit svou žízeň, ale jen málo uspokojit hlad. Uměle slazené nápoje jsou v pořádku alternativa, ale i těch, by měla být omezena na několik porcí denně.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …