Locoid Lipocream

Používá pro Locoid Lipocream

Terapeutické třída: kortikosteroidy, Slabá

Farmakologická třída: nadledvin glukokortikoidy

Tento přípravek je k dispozici jak over-the-counter (OTC) a předpis svého lékaře.

Při rozhodování o použití lékařství, rizika užívání tohoto přípravku musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. Z tohoto léku se vkládá by měly být považovány

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na tento lék nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Vhodné studie provedené k dnešnímu dni neprokázaly pediatrických specifické problémy, jež by mohlo omezit užitečnost kortikoidy aktuální v pediatrické populace. Nicméně, kvůli toxicitě Tento lék, to by měl být používán se zvýšenou opatrností. Děti se mohou absorbovat velké množství přes kůži, což může způsobit vážné vedlejší účinky. Pokud vaše dítě je tento přípravek používat, postupujte podle pokynů lékaře velmi opatrně.

Nejsou dostupné informace o vztahu věku k účinkům hydrokortizonu aktuální v geriatrických pacientů.

Před použitím Locoid Lipocream

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Řekněte lékaře nebo zdravotní sestru, pokud užíváte jakýkoli jiný předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) lék.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na používání tohoto léku. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují hydrokortizon. Nemusí to být specifické pro Locoid Lipocream. Přečtěte si prosím opatrně.

Je velmi důležité, abyste používali tento přípravek přesně podle pokynů svého lékaře. Nepoužívejte více o tom, nepoužívejte jej častěji, a nepoužívejte jej po delší dobu, než lékař nařídil. K tomu může dojít k nežádoucí vedlejší účinky nebo podráždění pokožky.

Tento přípravek je určen k použití je pouze na kůži. Nechápejte to na očích. Nepoužívejte ho na kůži oblastech, které mají řezy, odřeniny nebo popáleniny. Pokud se tak dostat do těchto oblastí, opláchněte ihned vodou.

Tento lék by měl být používán pouze u onemocnění kůže, které váš lékař léčbu. Poraďte se se svým lékařem před použitím jiných podmínkách, zejména pokud si myslíte, že kožní infekce může být přítomna. Tento lék by neměl být používán k léčbě některých druhů kožních infekcí nebo stavů, jako je například těžkými popáleninami.

Použít

Dávka tohoto přípravku se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky tohoto léku. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Pokud vynecháte dávku tohoto léku, platí to co nejdříve. Nicméně pokud je již téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit se ke svému pravidelnému dávkování.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Udržujte mimo dosah dětí.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.

Zeptejte se svého lékaře, jak byste měli zbavit se jakéhokoliv léku nechcete použít.

Je velmi důležité, aby lékař bude kontrolovat průběh nebo vašeho dítěte v pravidelných návštěvách pro případné nežádoucí účinky, které mohou být způsobeny tímto přípravkem.

Pokud se objeví příznaky vy nebo vaše dítě nezlepší během několika dnů, nebo pokud se zhoršují, poraďte se se svým lékařem.

Použití příliš mnoho tohoto léku nebo jej používáte delší dobu může zvýšit riziko vzniku nadledvin problémy. Toto riziko je větší u dětí a u pacientů, kteří používají velké množství po dlouhou dobu. Poraďte se s lékařem hned, pokud vy nebo vaše dítě má více než jeden z těchto příznaků při používání tohoto léku: rozmazané vidění, závratě nebo mdloby; rychlý, nepravidelný nebo bušení srdce, zvýšená žízeň nebo močení, podrážděnost, nebo neobvyklý únava nebo slabost.

Správné použití hydrokortizonu

Přestat používat tento lék a poraďte se s lékařem hned, pokud Vy nebo Vaše dítě máte kožní vyrážku, pálení, otok nebo podráždění na kůži.

Nepoužívat kosmetiku nebo jiné výrobky pro péči o pleť na ošetřených oblastech.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se s lékařem okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Bezpečnostní opatření při použití Locoid Lipocream

Dostupnost Rx / OTC Rx a / nebo OTC

Těhotenství Kategorie C rizika nelze vyloučit

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Schválení Historie Kalendář drog na FDA

Anal Svědění lidokain aktuální, hydrokortison aktuální, fenylefrin aktuální, Proctozone HC, Anusol-HC, Proctosol-HC

Dermatitida flutikason aktuální, triamcinolonu aktuální, hydrokortison aktuální, prednisolon, Doxepin aktuální

Atopická dermatitida prednison, flutikason topické, lokální triamcinolon, dexamethason, methylprednisolon, hydrokortison aktuální

Locoid Lipocream Nežádoucí účinky

Locoid Lipocream (hydrokortison aktuální)

Seboroická dermatitida prednison, dexamethason, hydrokortison topické, lokální ketokonazol, Decadron