levetiracetam (intravenózně) bezpečnostní opatření

Je velmi důležité, aby Váš lékař pečlivě kontrolovat své pokroky, zatímco vy nebo vaše dítě dostávat tento přípravek. To umožní, aby váš lékař zjistit, zda je lék správně pracuje a ke kontrole nežádoucích účinků.

Levetiracetam může způsobovat změny nálady nebo chování, problémy s koordinací, nebo neobvyklá únava nebo slabost. Informujte svého lékaře ihned, pokud vy nebo vaše dítě začne pociťovat depresi, úzkost, nebo vztek, jak se snadno rozrušený, neklidný, nebo pokud máte myšlenky ublížit si. Hlásili všechny neobvyklé myšlenky nebo chování, které potíže vy nebo vaše dítě, a to zejména v případě, že jsou nové nebo zhoršuje rychle.

Tento lék může způsobit, že některé lidi, aby se stal závratě nebo ospalost, unavený, nebo méně výstrahy než oni jsou normálně. Ujistěte se, že víte, jak budete reagovat na tento lék předtím, než budete řídit, obsluhovat stroje nebo dělat cokoli jiného, ​​co by mohlo být nebezpečné, pokud jsou závratě nebo pes není v afektu.

Závažné kožní reakce mohou nastat s tímto lékem. Poraďte se se svým lékařem ihned, pokud vy nebo vaše dítě má puchýře, peeling, nebo volné kůže, červená kožní léze, těžkou akné nebo kožní vyrážky, vředy nebo vředy na kůži, nebo horečka nebo zimnice, zatímco vy se tento přípravek používat.

Ujistěte se, že jakýkoli lékaře nebo zubního lékaře, který léčí vás ví, že vy nebo vaše dítě je tento přípravek používat. Tento lék může ovlivnit výsledky některých lékařských testů.

Neruší nebo zastavit přijímání tohoto léku bez kontroly nejprve se svým lékařem. Lékař může chtít vy nebo vaše dítě postupně snížit částku, kterou používáte Před úplným zastavením.

Tento lék může způsobit zvýšení krevního tlaku u dětí od 1 měsíce do 4 let věku. Pokud si všimnete jakékoliv změny normálním krevním tlakem svého dítěte, řekněte svého dětského lékaře ihned.