léčba onemocnění dásní: chirurgický a non-chirurgické

Orální zdraví Trends

Existuje celá řada způsobů léčby onemocnění dásní v závislosti na stádiu nemoci, jak jste si možná reagovali na dřívější léčby, a vaše celkové zdraví.

A: Ano, a aby tak učinily, můžete si vybrat z několika stomatologické výkony; Zubní lepení je postup, ve kterém Váš lékař aplikuje zubní barvy pryskyřice na povrchu zubu, která tvrdne se speciálním světlem, které přilnutí materiálu k zubu. Lepení může vyplnit mezery mezi zuby, opravovat malé čipy, a vyhladit ostré hrany; Zubní korunky jsou zub ve tvaru “čepice”, umístěné nad zuby. Lepená na své místo, korunky obalit celou viditelnou část zubu. Korunky jsou vyrobeny z porcelánu, …

Léčby onemocnění dásní, které nezahrnují chirurgii zahrnovat

Některé způsoby léčby onemocnění dásní jsou chirurgické. Některé příklady jsou

U některých pacientů se nechirurgická postup škálování a kořenové hoblování je vše, co je potřeba k léčbě onemocnění dásní. Operace je zapotřebí, když je tkáň kolem zubů je nezdravé a nemohou být opraveny nechirurgických možností.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010