kvašené pšeničné klíčky extrakt: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Fermentovaný extrakt z pšeničných klíčků, FWGE, MSC, Triticum aestivum Germ Extract, Triticum vulgare Germ Extract.

Kvašené pšeničné klíčky extrakt je připraven reakcí extrakt z pšeničné obilky s kvasinkami; Lidé se fermentované extrakt z pšeničných klíčků ústy pro tlustého střeva a rekta, artritidy, rakoviny kůže, autoimunitní onemocnění zvané systémový lupus erythematodes (SLE), a ke snížení vedlejších účinků chemoterapie; Lidé použijí fermentovaného extrakt z pšeničných klíčků na kůži, aby se zabránilo spálení sluncem.

Kvašené klíčků Extrakt pšenice by mohla předcházet rakovině od stávat horší tím, že zpomaluje růst rakoviny. To by mohlo také stimulovat imunitní systém a mají antioxidační účinky.

Nedostatečná Evidence fo; Vedlejší účinky způsobené chemoterapií. Předčasné výzkum ukazuje, že na základě zvážení konkrétního kvašené pšeničné klíčky extrakt (Avemar) jako nápoj dvakrát za den, zatímco podstupujících chemoterapii pomáhá předcházet horečku a bílé snížení krvinek u dětí ve srovnání s chemoterapii samotné; Rakoviny tlustého střeva a konečníku. Brzy výzkum ukazuje, že při konkrétní fermentované z pšeničných klíčků extrakt (Avemar) jednou nebo dvakrát denně po dobu alespoň 6 měsíců při chemoterapii pomáhá snižovat riziko úmrtí a působí proti rakovině se zhoršuje nebo šíří ve srovnání s chemoterapií samotnou; Rakovina kůže. Předčasné výzkum ukazuje, že na základě zvážení konkrétního fermentovaný extrakt z pšeničných klíčků (Avemar) jako nápoj jednou denně po dobu 12 měsíců spolu s dakarbazin chemoterapie zvyšuje přežití ve srovnání s dakarbazin samotnou chemoterapií u pacientů s typem rakoviny kůže označovaný jako melanom; Artritida. Předčasné výzkum ukazuje, že na základě zvážení konkrétního kvašené pšeničné klíčky extrakt (Avemar) jako nápoj dvakrát denně po dobu 12 měsíců spolu s steroidů nebo jiných léků používaných při artritidě pomáhá redukovat ranní ztuhlost a snížit potřebu steroidů u lidí s artritidou; Imunitní porucha nazývá systémový lupus erythematodes (SLE); Předcházení spálení sluncem; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost kvasného extraktu z pšeničných klíčků pro tyto účely.

Kvašené pšeničné klíčky extrakt je možná v bezpečí, když užívá ústy v léčivých množstvích. Dávky 8,5 až 9 gramů jednou nebo dvakrát denně byly bezpečně používat po dobu až 12 měsíců. pokud jsou užívány ústy kvašené pšeničné klíčky extrakt může způsobit pocity plnosti, průjem, nevolnost, plyn, zácpa nebo měkké stolici; Není k dispozici dostatek spolehlivých informací o bezpečnosti kvasného extraktu z pšeničných klíčků při aplikaci na kůži; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není k dispozici dostatek spolehlivé informace o bezpečnosti při fermentovaný extrakt z pšeničných klíčků jako lék, pokud jste těhotná nebo kojíte -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání; Děti: kvašené pšeničné klíčky extrakt je možná v bezpečí, když užívá ústy v léčivých množstvích. Dávky 6 g / m 2 dvakrát denně byly bezpečně používat za 29 měsíců; Varhany transplantaci: Kysané olej z pšeničných klíčků extrakt může zvýšit imunitní systém. To by mohlo zvýšit riziko odmítnutí transplantovaného orgánu. Pokud jste obdrželi transplantaci orgánu, nepoužívejte kvašené pšeničné klíčky extrakt, dokud ještě není známo.

V současné době nemáme žádnou informaci o fermentovaný olej z pšeničných klíčků EXTRAKTU interakce

Příslušná dávka kvasného extraktu z pšeničných klíčků, závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro fermentovaného pšeničných klíčků extraktu. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Balint G, apatie A, Gaal M, et al. Vliv Avemar – zkvašené pšeničných klíčků extrakt – na revmatoidní artritidu. Předběžné údaje. Clin Exp Rheumatol 200; 24 (3): 325-328.

Boros LG, Lapis K, Szende B, et al. Extrakt z pšeničných klíčků snižuje vychytávání glukózy a ribóza tvorbu RNA, ale zvyšuje syntézu mastné kyseliny v MIA slinivky adenokarcinomu buněk. Slinivka břišní 200; 23 (2): 141-147.

Comin-Anduix B, Boros LG, Marin S, et al. Kvašené pšeničné klíčky extrakt inhibuje glykolýzu / pentose cyklu enzymy a indukuje apoptózu prostřednictvím poly (ADP-ribóza) polymerázy aktivace v Jurkat nádorových buněk leukémie T-buněk. J Biol Chem 200; 277 (48): 46408-46414.

Demidov LV, Manziuk LV, Kharkevitch GY, Pirogova NA, Artamonova EV. Adjuvantní kvašené pšeničné klíčky extrakt (Avemar) nutraceutical zlepšuje přežití pacientů s melanomem kůže s vysokým rizikem: randomizovanou, pilotní fáze II klinické studie s sedm let sledování. Rakovina Biother Radiopharm 200; 23 (4): 477-482.

Ehrenfeld M, Blank M, Y Shoenfeld, Hidvegi M. AVEMAR (nový benzochinon obsahující přírodní produkt) podání se střetává s Th2 odpověď v experimentálním SLE a podporuje zmírnění nemoci. Lupus 200; 10 (9): 622-627.

Garami M, Schuler D, Babosa M, et al. Kvašené pšeničné klíčky extrakt snižuje chemoterapií indukované febrilní neutropenie u pacientů s nádorovým onemocněním dětských. J Pediat Hematol Oncol 200; 26 (10): 631-635.

Gidali J, HidvÃgi M, FehÃr I, et al. Účinek léčby Avemar na regeneraci leukocytů, trombocytů a retikulocytů v subletálně ozářených nebo cyklofosfamidem léčených myší. První kongres maďarské Society of Clinical Oncology, Budapešť, Maďarsko, listopad 10-11, 2000.

Heimbach JT, Sebestyen G, Semjen G, Kennepohl E. Bezpečnostní studie týkající standardizovaný extrakt z fermentovaných pšeničných klíčků. Int J Toxicol 200; 26 (3): 253-259.

Hidvegi M, Raso E, Tomoskozi Farkas R, Lapis K, Szende B. Vliv MSC na imunitní odezvu u myší. Immunopharmacology 199; 41 (3): 183-186.

Jakab F, Mayer A, Hoffmann A, Hidvegi M. První klinické údaje o přirozený imunomodulátor u kolorektálního karcinomu. Hepatogastroenterologie 200; 47 (32): 393-395.

Jakab F, Shoenfeld Y, Balogh A, et al. Lékařský potrava má podpůrnou hodnotu v léčbě rakoviny tlustého střeva. Br J Cancer 200; 89 (3): 465-469.

Lin Y, Rudrum M, van der Wielen RP, et al. Pšeničné klíčky Policosanol se nepodařilo snížit hladinu cholesterolu v plazmě u pacientů s normální koncentrací mírně zvýšeným cholesterolem. Metabolismus 200; 53: 1309-1314.

Minamiyama Y, Takemura S, T Yoshikawa, Okada S. produkty obilné kvašené, výroba, vlastnosti a výhody zdraví. Patofyziologie 200; 9 (4): 221-227.

Mueller T, Voigt W. kvašené pšeničné klíčky extrakt – doplněk stravy nebo lék proti rakovině? Nutr J 201; 10:89.

Patel S. kvašené pšeničné klíčky extrakt: potravinový doplněk s protinádorovým účinnosti. Nutr Metab Ther 201; 32 (2): 61-67.

Saiko P, Ozsvar-Kozma M, Madlener S, et al. Avemar, netoxická fermentovaný extrakt z pšeničných klíčků, indukuje apoptózu a inhibuje ribonukleotidreduktázu v lidských HL-60 promyelocytární leukémie. Cancer Lett 200; 250 (2): 323-328.

Sukkar SG, Rossi E. Oxidační stres a nutriční prevenci autoimunitních revmatických chorob. Autoimmun Rev 200; 3 (3): 199-206.

Vucskits, AV, Hullar, I, Bersenyi, A, Andrasofszky, E, Kulcsar, M, Szabo, J. Vliv fulvic a huminových kyselin na výkon, imunitní odpověď a funkce štítné žlázy u potkanů. J Anim Physiol Anim Nutr (Berl) 201; 94 (6): 721-728.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese