Klapka postup onemocnění dásní

Orální zdraví Trends

Možná budete potřebovat operaci pro závažná onemocnění dásní (paradentózy), pokud nemůže být vyléčen s antibiotiky nebo kořenové hoblování a škálování. Postup klapka čistí kořeny, poškození zubů a opravy kostí způsobené onemocněním dásní. Se guma specialista (Periodontista) nebo ústní chirurg často provádí proceduru.

Lékař bude tahat zpět část svých dásní vyčistit kořeny vašich zubů a opravy poškozené kosti, v případě potřeby. Guma klapka šitý zpět na své místo a které s pletivem pro zastavení krvácení.

Kost může být

Obvykle to trvá jen několik dní zotavit se z postupu klapky. Ujistěte se, postupujte podle pokynů pro domácí péči, který svého zubaře nebo ústní chirurg vám dává. Máte-li dotazy týkající se vašich pokynů, obraťte se na zubaře nebo lékaře. Níže jsou uvedeny obecné návrhy, které pomáhají regeneraci rychlost

Několik dní po zákroku, bude váš zubní lékař odstranit stehy.

Postup klapka je nutná, pokud nemoc závažná dásní (paradentóza) má poškozené kosti, které podporují zuby.

Pokud budete udržovat dobrou péči o chrup po operaci postup klapka by vám mělo umožnit vyčistit zuby a dásně lépe. Dásně by se měla stát opět růžové a zdravé.

Kořeny zubů se může stát citlivější.

Obrys nebo tvar dásní může změnit.

Guma chirurgie může zavádět škodlivé bakterie do krevního řečiště. Guma tkáň je také riziko infekce. Možná budete muset brát antibiotika před a po operaci, pokud máte podmínku, která vám dává s vysokým rizikem závažné infekce, nebo v případě infekce jsou zvláště nebezpečné pro vás. Možná budete muset brát antibiotika, pokud vás

Vyplňte informační chirurgie formulář (PDF) (Co je PDF dokument?), Který vám pomůže připravit se na tuto operaci.

Adam Husney, MD – Rodinný Medicin; Steven K. Patterson, BS, DDS, MPH – zubní lékařství

14.listopadu 2014

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Vyhlazené a přetvořeny tak, aby plaketa má méně místa k růstu; Opravena (roubované) s kostí z jiné části těla nebo s umělými materiály. Lékař může umístit obložení na kostním štěpem pomoci kost dorůst. Podšívka muset být odstraněny později.

Vezměte léky proti bolesti, jak je předepsáno; Po 24 hodinách můžete vypláchněte ústa jemně teplé slanou vodou několikrát denně ke snížení otoku a úlevě od bolesti; Změna gázy, než se stanou nasáklý krví; Odpočiňte si po operaci. Namáhavá fyzická aktivita mohou zvýšit krvácení; Jíst měkká jídla, jako je želatina, pudink, nebo lehké polévky. Postupně se přidává pevných potravin do svého jídelníčku jako oblast hojí; Nenechte ležet ve vodorovné poloze. To může prodloužit krvácení. Pozvednout hlavu s polštáři; Nadále pečlivě čistit zuby a jazyk; Použít led nebo studený obklad na vnější straně úst pomoci zmírnit bolest a otok; Nepoužívejte sání pohyby, například při použití slámy pít; Nekuřte.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Mají určité problémy se srdcem, díky nimž je nebezpečné pro vás dostat srdeční infekce zvané endokarditida; Mají narušenou imunitní systém; Nedávno podstoupil operace nebo mají umělých částí těla, jako je například umělé kyčle nebo srdeční chlopně.

Postup klapka je často potřeba zachránit zuby, které jsou podporovány kosti poškozené onemocnění dásní; Onemocnění dásní obvykle přijde zpět, pokud nechcete čistit a pravidelně nitka po operaci; K podpoře hojení, zastaví veškerý užívání tabáku. Kouření nebo používání tabák sliny snižuje vaši schopnost vypořádat se s infekcí dásní a zpoždění hojení. Chcete-li se dozvědět více, ukončení kouření; Budete muset vidět svého zubaře pravidelně tak, že on nebo ona může sledovat svůj pokrok. Pokud vaše onemocnění dásní se rozšíří, může dojít ke ztrátě zubů.