jít do dělat? co lze očekávat od své první návštěvě

Trendy léčba bolesti

Váš nový lékař se stane být doktor Osteopathic medicíny (DO). Váš první schůzka bude hodně jako vidění MD – tedy is několika klíčových výjimek.

Stejně jako u jiných subjektivních zkušeností, jako je láska, strach nebo hněv, neexistuje žádný způsob, jak objektivně měřit bolest. Zeptali jsme se Sean Mackey, Ph.D., vedoucí divizí řízení bolesti a docenta anestézie na Stanford University School of Medicine, aby vysvětlil nepříjemný pocit, že všichni cítíme různými způsoby.

Lékař bude kontrolovat, co budete potřebovat, ať už je to mamogram test hladiny cholesterolu v krvi, X-ray pro kotník máte pocit, vymkl, je přestat kouřit, program nebo screening deprese nebo jiné problémy duševního zdraví.

Osteopathic medicína je o tom, jak všechny části těla se vztahují k sobě navzájem. Takže pokud jste přijít s bolestí kolene, je pravděpodobné, že se podíváme na více než koleno.

Váš DO bude chtít slyšet o vašem životním stylu – jako je to, co jíte, co děláte pro cvičení, a jak zdůraznil cítíte – stejně jako jakékoliv příznaky, které vás obtěžuji.

Největší rozdíl můžete si všimnout při svém jmenování je “OMT.” To je zkratka pro osteopata manipulativní léčení, a je to praktický způsob k diagnóze, léčbě nebo prevenci stavů. Všechny DOs se to naučit na lékařské fakultě, a mnozí ho použít ve své praxi. Pokud váš používá OMT jako pravidelná součást jejich péče, bude se používat techniky, jako je například jemným tlakem a táhne ke kontrole omezení pohybu a dostat své svaly a kosti pohybuje volněji. Nebude to bolet.

OMT neléčí všechno. Můžete také potřebovat lék nebo chirurgický zákrok na některé problémy. Ale pro některé podmínky, váš DO mohou vidět, jak je tomu u OMT první.

Během svého jmenování, bude váš DO pravděpodobně vám poradit, které vám pomohou vyhnout se zraněním nebo nemocí v budoucnosti. Prevence je velká část Osteopathic medicíny.

Všechno ostatní by mělo být docela obeznámeni. Získáte kontrolovat Váš krevní tlak a budete krok na stupnici.

Neváhejte a vychovat něco, co je ve vaší mysli o své zdraví. Je to všechno v tajnosti, takže můžete mít důvěrný vztah s DO, stejně jako jakýkoli jiný lékař.