jiná jména pro vrozených srdečních vad

Členové Národní srdce, plíce a krev zavedou a dětské National Medical Center diskutují o nové pediatrické zobrazovací vlastní otvor na dětskou nemocnici a jak to může urychlit naši schopnost diagnostikovat a léčit vrozené srdeční onemocnění.

Tato Google+ Hangout z NHLBI k dispozici samostatní autoři z papíru, který byl zveřejněn on-line 12.5.2013, v časopise Nature, o prvním velkém měřítku sekvenčního zpracování analýzy vrozenou srdeční vadou. Tento NHLBI podporované mezinárodní multicentrická společný výzkum snaha nás přivádí blíž k pochopení Nejběžnějším typem vrozené vady.

Starší autoři uváděné jsou: Dr. Bruce D. Gelb, ředitel Child Health and Development Institute na Icahn School of Medicine v Mount Sinai v New Yorku, dr. Christine E. Sidmane, profesor medicíny a genetiky a ředitel kardiovaskulární genetiky Centra na Brigham a ženské nemocnice v Bostonu a Howard Hughes vyšetřovatele a Dr. Wendy Chung, klinické a molekulární genetika a ředitel klinické genetiky na Columbia University v New York City. Hangout moderuje Dr. Jonathan R. Kaltman, vedoucí vývoje srdce a strukturálních nemocí pobočka NHLBI divizi kardiovaskulárních věd a spoluautor papíru.

Více informací o této výzkumu a vrozenou srdeční vadou zde.

Související ředitele Zpráva

Jonathan R. Kaltman, MD, ze NHLBI divizi kardiovaskulárních věd a Richard Lifton, MD, Ph.D., vedoucí katedry genetiky na Yale University, diskutovat o poznatky z prvního velkém měřítku genové sekvenování analýzu vrozených srdečních choroba. Tyto nálezy, které byly zveřejněny on-line 12.3.2013, v časopise Nature, bude informovat budoucí výzkum příčin vrozených srdečních vad. Přečtěte si příslušnou tiskovou zprávu zde.

Richard Lifton, M. D., Ph.D., vedoucí katedry genetiky na Yale University, diskutovat o významu pediatrické srdeční Genomics Consortium, mezinárodní, multicentrické spolupráce výzkumného úsilí podporovaného NHLBI. Přečtěte si příslušnou tiskovou zprávu zde.