isavuconazonium (intravenózně) bezpečnostní opatření

Je důležité, aby lékař bude kontrolovat průběh po ošetření. To je, aby se ujistil, že infekce se vyjasnilo úplně, a aby lékař ke kontrole veškerých nežádoucích účinků. Krevní testy mohou být potřebné ke kontrole nežádoucích účinků.

Nepoužívejte tento lék společně s karbamazepinem (Tegretol®), ketokonazol (Nizoral®), fenobarbital (Luminal®), rifampin (Rifadin®, Rimactane®), ritonavir (Norvir®), nebo třezalky tečkované. Použití těchto léčiv společně mohou způsobit nežádoucí účinky.

Ujistěte se, že jste-li těhotná nebo plánujete otěhotnět dříve, než začnete tento přípravek lékař ví. Pokud si myslíte, že jste otěhotníte během užívání přípravku, informujte svého lékaře ihned.

Poraďte se se svým lékařem hned, pokud máte bolesti nebo citlivost v horní části břicha, světlá stolice, tmavá moč, ztráta chuti k jídlu, nevolnost, zvracení nebo žluté oči nebo kůže. Může se jednat o příznaky závažné poruchy funkce jater.

Tento lék může způsobit vážnou alergickou reakci, tzv související reakce na infuzi. To může být život ohrožující a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Informujte svého lékaře ihned, pokud začnete mít zimnice, závratě, potíže s dýcháním, tlak na hrudi, necitlivost nebo mravenčení, změny ve smyslu touch nebo závratě nebo mdloby, zatímco vy se dostávat tento přípravek.

Tento lék může způsobit vážné alergické reakce, včetně anafylaxe. Anafylaktická reakce mohou být život ohrožující a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Informujte svého lékaře ihned, pokud máte vyrážku, svědění, potíže s dýcháním, potíže s polykáním nebo jakoukoliv otoky rukou, obličeje nebo úst, zatímco vy se tento přípravek používat.

Závažné kožní reakce mohou nastat s tímto lékem. Poraďte se se svým lékařem ihned, pokud máte puchýře, peeling, nebo volné kůže, červená kožní léze, těžkou akné nebo kožní vyrážky, vředy nebo vředy na kůži, nebo horečka nebo zimnice, zatímco vy se tento přípravek používat.

Neužívejte jiné léky, pokud byly projednány s lékařem. To zahrnuje léky na předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) léky a bylinných nebo vitaminové doplňky.