hroznových jadérek: výhody a vedlejší účinky

Hrozny – spolu se svými listy a SAP – byly tradiční léčby v Evropě po tisíce let. extrakt z hroznových semínek je odvozen ze země-up semen červených vinných hroznů. I když poměrně nová do USA, extrakt z hroznových jader je nyní používá k léčbě řady nemocí.

K dispozici je silný důkaz, že extrakt z hroznových jader je prospěšné pro řadu kardiovaskulárních podmínek. Hroznových jadérek může pomoci s typem špatným krevním oběhem (chronické žilní nedostatečnosti) a vysoká hladina cholesterolu. extrakt z hroznových semínek také snižuje otoky způsobené zraněním a pomáhá při oční choroba související s diabetes.

Mnoho lidí se zajímá o extrakt z hroznových jader, protože obsahuje antioxidanty. Jsou to látky, které chrání buňky před poškozením a může pomoci zabránit mnoha nemocem. Nicméně, to je ještě příliš brzy na to říci, zda antioxidační vlastnosti extraktu z hroznových jadérek opravdu měli mít prospěch lidé. Zkoumají, extrakt z hroznových semínek, aby zjistil, jestli by to mohlo snížit riziko výskytu některých druhů rakovin. Pro tuto chvíli, důkazy nejsou jasné.

extrakt z hroznových semínek byl studován pro použití v mnoha dalších podmínek – od PMS k poškození pokožky hojení ran – ale výsledky byly neprůkazné.

Používám kupón; I koupit značková prodejna; I nakupovat v diskontních prodejen; Neberu vitamíny nebo doplňky stravy

Neexistuje žádný pevně stanovena dávka extraktu z hroznových jader. Dávky mezi 100 až 300 miligramů / den, byly použity ve studiích a jsou předepsány v některých evropských zemích. Nikdo neví, co je nejvyšší bezpečná dávka je.

extrakt z hroznových semínek pochází z hroznů. Neexistují žádné jiné zdroje jídla.

Vzhledem k nedostatku důkazů o jeho bezpečnosti, extrakt z hroznových semínek není vhodný pro děti nebo pro ženy, které jsou těhotné nebo kojící ženy.

ZDROJE

Longe, J., ed. Vichřice Encyclopedia of Alternative Medicine uvádí, druhé vydání, 2004.

Webové stránky Memorial Sloan-Kettering Cancer Center: “O byliny:. hroznových jadérek”

Národní centrum pro doplňkové a alternativní medicíny: “Byliny na první pohled:. Hroznových jadérek”

Natural Standardní Monografie Pacient: “extrakt z hroznových jader.”